Ma za sobą występy w dwóch programach. Chciała jeszcze wystąpić w "Mam Talent"!

Viki Gabor ma za sobą głośne występy w programach "The Voice Kids" oraz Eurowizji Junior, którą zwyciężyła jako druga Polka w historii. Piosenkarka wyznała, że zamierzała wziąć udział w jeszcze jednym talent show.

Viki Gabor
Viki GaborOla Skowron/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Viki Gabor właśnie wydała nowej płytę "Terminal 3". W ciągu swojej kariery nagrała takie hity jak "Superhero", "Afera" i "Ramię w ramię" z Kayah. Ostatnio przyznała, że niektóre przeboje znudziły się artystce.

"Powiem szczerze, że te piosenki już mi się trochę znudziły... Ale wiem, że fani oczekują tych piosenek ode mnie na koncertach, bo je najlepiej znają. Ja też jako artystka muszę być na takie rzeczy przygotowana, bo są piosenki, które moje fani lubią bardziej, są takie, które mniej, to jest normalne" - mówi.

Wokalistka zasłynęła parę lat temu z udziału w konkursach "The Voice Kids" i Eurowizji Junior, którą zwyciężyła. Okazuje się, że chciała się także zaprezentować w brytyjskim "Mam Talent".

Viki Gabor chciała wziąć udział w "Mam Talent"

W rozmowie z Eską Viki Gabor wyznała, że planowała wziąć udział w brytyjskiej edycji programu. To wszystko uniemożliwił wybuch pandemii koronawirusa.

"Był taki pomysł, pamiętam go. Chciałam wziąć udział. Pandemia wszystko pokrzyżowała, ale był taki pomysł i on później, tak wiesz, zanikł" - mówi piosenkarka.

Artystka jednak nie wyklucza wykorzystania tego pomysłu w przyszłości. Marzy o tym, aby za jakiś czas pokazać się międzynarodowej publiczności. Dodatkowo Wielka Brytania jest ważnym krajem w życiu Gabor, gdyż wokalistka tam się wychowała. Aktualnie planuje jeszcze skupić się na promocji nowego krążka.

"Chciałabym się pokazać za granicą, bo to też jest taki cel, który chciałabym osiągnąć kiedyś kiedyś, na razie skupiam się na 'Terminal 3' i trasie koncertowej" - podsumowuje.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas