Reklama

Ma 46 lat i chce być atrakcyjna dla facetów

Kontrowersyjna wokalistka Courtney Love zdecydował się zmienić swój wyzywający image. Według artystki jej ekstrawagancki styl odstraszał mężczyzn.

Na początku minionego tygodnia 46-letnia Corurtney Love ujawniła światu nowy blog o wszystko mówiącej nazwie "What Courtney Wore Today" ("Co Courtney dziś założyła"). Wdowa po Kurcie Cobainie z Nirvany w ten sposób chciała pokazać fanom, w jaki sposób powstają jej kreacje.

Reklama

Co zaskakujące, liderka grupy Hole zaznaczyła, że kończy z ekstrawaganckim imagem. Dlaczego? Gwiazda nie chce już wzbudzać kontrowersji, a spokojniejszymi kreacjami zamierza zauroczyć mężczyzn.

"Mając 46 lat zrozumiałam, że w modzie chodzi głównie o zaimponowanie koleżankom. Wydawało mi się, że umiejąc drzeć na strzępy gitarę i będąc postrzegana jako 'legenda', już jestem chodzącym afrodyzjakiem. Ale potem moje metody okazały się nieskuteczne" - napisała na Twitterze.

"Okazało się, że to nie może działać. Zakładałam jakieś szalone, wyzywające, szpanerskie ubrania. Haute couture własnej produkcji. To była katastrofa" - przyznała Courtney Love.

"Teraz jestem już nawrócona i skończyłam z tym szalonym g**nem, przestałam wyrażać samą siebie przez makijaż. Dotarło do mnie, że facetom nie zależy na szalonych kapeluszach. Dotarło też do mnie, że zależy mi na opinii facetów. Bardziej, niż na opinii moich koleżanek od mody" - zaznaczyła.

Zobacz klip Hole do utworu "Skinny Little Bitch":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: styl | wokalistka | Love | Courtney Love

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje