Reklama

M. Brodka o Opolu

Jednym z finalistów opolskiego konkursu "Premier" jest Monika Brodka, która podczas festiwalu zaprezentuje piosenkę "Miałeś być". O swoich oczekiwaniach związanych z udziałem w konkursie, 17-letnia piosenkarka opowiedziała w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

- Jakie są moje oczekiwania? Mam nadzieję, że opolska publiczność mnie pokocha. Bardzo się cieszę, że będę mogła tam wystąpić. Poza tym nie mam specjalnych oczekiwań - powiedziała nam Monika.

Reklama

Nie oznacza to, że wokalistka nie ma ochoty na zwycięstwo w konkursie "Premier".

- Wiadomo, że biorąc udział w różnych konkursach, liczy się na jakąś tam wygraną. Ale ja się na to nie nastawiam. Cieszę się, że tam wystąpię i wolę się miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować.

Piosenka "Miałeś być" ukaże się na wznowieniu debiutanckiej płyty Brodki "Album", które trafi do sklepów najprawdopodobniej pod koniec czerwca. Poza dobrze znanym repertuarem, na drugim bonusowym CD znajdą się niespodzianki.

- Z tego, co wiem, bo jeszcze nie ma ostatecznej wersji drugiej płyty, znajdą się niej remiksy moich piosenek - zdradza wokalistka.

- Bardzo mi na tym zależało, bo znam wielu fajnych ludzi, którzy mogą takie remiksy zrobić. A przede wszystkim chciałam na tej płycie umieścić moje klipy.

Fanów na pewno interesuje, czy Monika rozpoczęła już nagrywanie nowej płyty.

- Nie, jeszcze nie. Płyta najprawdopodobniej pojawi się dopiero w przyszłym roku, bo jeszcze nie rozpoczęłam nad nią pracy.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do piosenki "Miałeś być", a także 14 pozostałych klipów biorących udział w konkursie "Premier".

Przeczytaj cały wywiad z Moniką Brodką.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka | Opole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje