Reklama

Reklama

Lubi uprawiać seks w miejscach publicznych?

Rodzina i znajomi amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi poważnie martwią się o równowagę psychiczną gwiazdy pop.

Jak informuje "The Sun", Lady Gaga tak mocno uosabia się ze swoją sceniczną postacią, że przestała odróżniać estradową kreację od rzeczywistości - alarmuje otoczenie piosenkarki. Ponoć nawet matka gwiazdy, która przez całe życie zwracała się do córki po imieniu (Lady Gaga naprawdę nazywa się Stefani Germanotta), teraz mówi do niej: "Gaga".

"Zupełnie się zatraciła. Nie potrafi już odróżniać rzeczywistości od artystycznej kreacji. Wygląda na to, że żyje w wyimaginowanym świecie, który sama wymyśliła" - twierdzi informator "The Sun".

Tabloid twierdzi, że sceniczna persona Lady Gagi ujawnia się w intymnych sytuacjach. Ponoć w trakcie uprawiania seksu piosenkarka zachowuje się równie ekstrawagancko, jak na scenie i w łóżku lubi - jak to ujął informator "The Sun" - "robić dziwne rzeczy".

Reklama

Wokalistka uwielbia ponoć uprawiać seks w miejscach publicznych lub w takich, w których istnieje szansa, że zostanie przyłapana w intymnej sytuacji.

Wreszcie według rozmówcy bulwarówki Lady Gaga nie potrafi odmówić sobie uwiedzenia mężczyzny, który jej się podoba.

Tak miało być w przypadku aktora Taylora Kinneya, którego oczarowała podczas pracy nad teledyskiem "You & I". Co więcej, na planie zdjęciowym klipu przebywał również ówczesny chłopak gwiazdy Luc Carl, a sam Taylor Kinney związany był z inną kobietą.

"Bierze to, na co ma ochotę tylko dlatego, że może to zrobić. Mam obsesję na punkcie mężczyzn. Zrobi wszystko, by uwieść faceta, który jej się podoba" - twierdzi rozmówca "The Sun".

Zobacz teledyski Lady Gagi na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarki | gwiazdy | seks | lubi | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje