Reklama

Living Colour wciąż koncertują

Zanosi się na to, że amerykańska formacja Living Colour powróci na dobre. Po serii koncertów w USA sondujących reakcję publiczności, muzycy doszli do wniosku, że należy zorganizować dalsze występy. Odbędą się one także w ojczyźnie zespołu, w sierpniu. Jednak co najbardziej radosne dla fanów, członkowie Living Clolour rozpoczęli już rozmowy w sprawie nagrania nowej płyty studyjnej.

Na tym jednak radości nie koniec. Zapowiedziano bowiem, że zespół pojawi się na koncertach na Starym Kontynencie. Wiadomo, że zagrają na kilku festiwalach, jednakże nie podano, na których. Zanim Living Colour zawitają do Europy, szansę zobaczenia ich na żywo otrzymają fani ze Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Muzycy bynajmniej nie zaprzestaną swojej pozazespołowej aktywności. Corey Glover będzie grał w filmach (najbliższe plany wokalisty obejmują obraz niezależny "Reunion 81"), Vernon Reid zagra kilka koncertów jazzowych z Jackiem Brucem, zaś William Calhoun i Doug Wimbish zamierzają pogrywać ze swym drugim zespołem Mos Def.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Living Colour | muzycy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje