Reklama

Lily Allen wciąż się uśmiecha

"Smile", przebój pochodzącej z Londynu wokalistki Lily Allen, drugi tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy bestsellerów singlowych. Wciąż na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów są Muse i ich najnowsza płyta "Black Holes & Revelations". Ten album możecie wygrać w specjalnym konkursie INTERIA.PL.

Przypomnijmy, że przebój "Smile" promował debiutancką płytę Lily Allen "Still, Alright", która trafiła do sklepów w poniedziałek, 17 lipca.

Reklama

W pierwszej dziesiątce zestawienia panuje zastój - w "Top Ten" nie pojawiła się żadna nowość! Z dalszych pozycji awansowały natomiast Rogue Traders z "Voodoo Child" (z 18. na 3.) oraz raper Busta Rhymes z "I Love My Chick".

Pozycję 2. utrzymała Shakira z "Hips Don't Lie", a 4. Nelly Furtado "Maneater".

Miejscami na liście zamieniły się piosenki "I Wish I Was A Punk Rocker" Sandi Thom (z 6. na 5.) i "Last Request" Paolo Nutini (z 5. na 6.).

Spadek zaliczyli Razorlight - pierwszy singel "In The Morning" z drugiej płyty zespołu zatytułowanej po prostu "Razorlight" tym razem jest na 7. (z 3.).

Pierwszą dziesiątkę zamykają Pussycat Dolls z gościnnym udziałem Snoop Dog w "Buttons" (z 7. na 9.) i Ne-Yo z "Sexy Love" (z 8. na 10.).

Ścisły szczyt listy bestsellerów płytowych nie zmienił się zasadniczo. Na pozycji 1. wciąż znajdują się Muse z "Black Holes & Revelations". Przypominamy, że ten album możecie wygrać w  specjalnym konkursie INTERIA.PL.

Miejsce 2. utrzymali Kooks z "Inside In/Inside Out".

Oczko niżej zadebiutował Thom Yorke, wokalista zespołu Radiohead, z pierwszy solowym albumem "The Eraser".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przebój | Woody Allen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje