Liber widziany z nową partnerką! "Jest podobna do Sylwii Grzeszczak"

Jeszcze niedawno media huczały o rozstaniu Sylwii Grzeszczak i Libera. Byli małżeństwem przez niemal dziesięć lat. Tej wiosny wyszło na jaw, że Liber ma nową partnerkę i coraz częściej pokazuje się z nią publicznie.

Liber
LiberFORUMAgencja FORUM

Sylwia Grzeszczak i Liber poznali się ponad 15 lat temu, gdy wokalistka brała udział w castingu do grupy "Ascetoholix", do którego należał Liber. W 2011 roku Grzeszczak zdecydowała się na karierę solową i od tego czasu raper był współautorem większości piosenek artystki.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu 2014 roku. Niedługo później narodziła im się córka Bogna. Chwilę przed okrągłą rocznicą ślubu para ogłosiła, że się rozstaje. Przez większość swojego związku nie wypowiadali się publicznie na temat swojej relacji. Tak pozostało również przy rozwodzie.

Okazuje się, że byli małżonkowie dalej są przyjaciółmi. Wspólnie pracowali przy piosence Grzeszczak "Motyle" i "Och i ach". Teraz, niecały rok po rozstaniu, Liber znalazł sobie nową wybrankę serca. 

Liber ma nową partnerkę!

Na początku czerwca internet obiegła informacja, że Liber był widziany z tajemniczą kobietą nad morzem. Para miała spędzać romantyczny czas.

"Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu..." - zdradził informator portalu Świat Gwiazd.

W ostatnim czasie można było ich zobaczyć w Sopocie, a wszystko miało wskazywać na to, że raper jest szczęśliwie zakochany. Przechadzając się po mieście wspólnie robili sobie zdjęcia, a nawet się całowali i trzymali za ręce. Co ciekawe, kobieta podobno przypomina Sylwię Grzeszczak.

"Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka bruneta o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera" - czytamy w tym samym tabloidzie.

Kim jest tajemnicza kobieta? Tego jeszcze nie wiemy. Raper stara się chronić życie prywatne. Nie komentuje także swojej sytuacji uczuciowej.

Sebastian Karpiel-Bułecka po próbie do Sopot Hit Festiwalu wspomniał debiut grupy Zakopower i ich potrzebę grania muzyki folkowejINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}