Reklama

Leonard Cohen wciąż najpopularniejszy

To nieprawdopodobne, ale Leonard Cohen i jego płyta "Ten New Songs" już szósty tydzień z rzędu utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Z pozycji drugiej nie ruszyła się grupa Ich Troje z "ad.4", a na trzecią awansowało o pięć oczek w górę najnowsze koncertowe wydawnictwo Stinga, zatytułowane "All This Time", zarejestrowane 11 września tego roku.

Na miejsce czwarte z piątego przesunęła się składanka największych przebojów grupy Pink Floyd, zamieniając się tym samym pozycjami z płytą "Model 01" T.Love. Na szóstym znalazł się ze swoim "Bestsellerem" Liroy, który zepchnął za siebie formację O.N.A. i jej "Mrok".

Reklama

Na pozycji ósmej uplasował się tym razem album "Salon Recreativo" Kultu, a na dziewiątą, wracając do pierwszej dziesiątki, przesunęła się grupa Brainstorm i jej ostatnia płyta "Online". Top 10 zeszłego tygodnia zamyka ścieżka dźwiękowa do filmu "Amelia".

Co ciekawe, w czołówce najpopularniejszych płyt nie znalazła się tym razem żadna nowość. Najwyżej notowanym debiutem jest płyta z muzyką do filmu "Władca Pierścieni: Bractwo pierścieni", która po pierwszym tygodniu sprzedaży trafiła na pozycję 15. W następnej kolejności na liście znalazły się nowe pozycje Robbiego Williamsa "Swing When You're Winning" (19.) oraz Micka Jaggera "Goddess In The Doorway" (20.) oraz ścieżka dźwiękowa do obrazu "Amores Peros".

W zestawieniu najpopularniejszych składanek na szczyt listy wspięła się płyta "La Vie Est Une Chanson 2". Na miejsce drugie z szóstego przesunęły się "Przeboje polskiego rocka", a na trzecie z dziesiątego awansowała kompilacja "God Bless America", ze sprzedaży której dochód przeznaczony jest na rzecz ofiar zamachów w Nowym Jorku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Leonard Cohen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje