Reklama

Reklama

Leo Maleo: Solowy projekt Malejonka

Dariusz "Maleo" Malejonek należy do najbardziej zapracowanych osób na scenie niezależnej. Frontman grupy Maleo Reggae Rockers udziela się także w zespołach Houk, 2Tm2,3 i Arka Noego. W przerwach pracuje także nad swoim solowym projektem. O jego szczegółach opowiedział w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Leo Maleo, bo pod takim szyldem planuje wydać solowe nagrania Malejonek, to nazwa audycji, którą artysta prowadzi w Radiu Józef.

Według zapowiedzi samego Maleo muzyka jego projektu będzie się nieco różnić od rzeczy, które dotychczas nagrywał w innych konfiguracjach personalnych.

- To zupełnie autorski projekt. Nagrywam sam wszystko, w domu. Różne rzeczy nagrywam na komputerze i różnych instrumentach, takie trochę bardziej trudne, zakręcone, dubowe czy klubowe - mówi Malejonek INTERIA.PL.

Jednak fani nie powinni się obawiać, że muzyk zaszyje się w domu. Trwają także prace nad nową płytą Maleo Reggae Rockers.

Reklama

Ta grupa zagra kilka koncertów na przełomie grudnia i stycznia. Wśród potwierdzonych występów MRR jest m.in. sobotni (4 listopada), w Lublinie na koncercie popierającym walkę o demokrację na Ukrainie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: NAD | Maleo | Maleo Reggae Rockers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama