Reklama

LeAnn Rimes opublikowała nagie zdjęcie. Wokalistka walczy z chorobą skóry

LeAnn Rimes pokazała na Instagramie nagie zdjęcie wykonane na potrzeby wywiadu dla magazynu "Glamour". Wokalistka opowiedziała o swojej wieloletniej walce z łuszczycą.

LeAnn Rimes opowiedziała o swojej chorobie

Wokalistka przyznała, że nie było wcześniej mowy, aby opowiedzieć o swoich problemach. Dodała też, że od zawsze ukrywała nawet najmniejsze fragmenty jej chorego ciała.

Reklama

Teraz 38-latka zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej choroba. Opublikowała nagie zdjęcie, a na jej ciele widać czarne plamy, które są efektem łuszczycy.

"Próbowałam wszystkiego, aby to wyleczyć: kremów ze steroidami, poważnych leków - próbowałam nawet owijać się w smołę węglową. Kiedy pojawiałam się w miejscach publicznych robiłam wszystko, co było możliwe, aby ukryć skórę. Na scenie nosiłam dwie pary rajstop, nawet w upale. Przez większość mojego życia czułam się, jakbym musiała się chować" - wyznała.

Wokalistka przyznała, że w pewnym momencie swojego życia dało jej się okiełznać swoje problemyi mogła normalnie żyć. Jednak po wybuchu pandemii i lockdownie doszło do nawrotu choroby.

"Stres jest często wyzwalaczem łuszczycy, przy tak dużej niepewności, nastąpił nawrót" - przyznała.

"To najwyższy czas, aby być szczerą i pokazać jak wygląda życie z łuszczycą. Wiecie, że ujawnienie czegoś, co trzymało się tak długo w tajemnicy, daje ogromną ulgę? Tym są te zdjęcia dla mnie. Potrzebowałam tego..." - skomentowała.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: LeAnn Rimes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje