Reklama

Lauryn Hill: Kto jest ojcem jej dziecka?

Znana z grupy The Fugees Lauryn Hill w sobotę (23 lipca) urodziła swoje szóste dziecko. Wokalistka po kilku dniach potwierdziła, że ojcem nie jest jej długoletni partner Rohan Marley.

Powody do spekulacji na temat ojcostwa niemowlęcia dał sam Rohan, syn legendy reggae Boba Marleya. Na swoim Twitterze w dość oficjalnym tonie napisał gratulacje dla "Pani Hill" z okazji narodzin syna.

Reklama

Dodajmy, że Rohan jest ojcem piątki dzieci Lauryn Hill, z którą spotykał się od 1996 roku. Wcześniej był mężem szkolnej koleżanki Geraldine Khawly (z tego związku ma dwójkę dzieci). Choć na swoim profilu w serwisie MySpace Rohan określa się jako singiel, nigdy nie rozwiódł się z Geraldine. Lauryn Hill swojego partnera określała jako męża, choć nie wiadomo, jaki formalny status miał ich związek.

Ostatnio mówiło się, że syn Boba Marleya spotyka się z modelką Isabeli Fontaną. Niektóre źródła podawały nawet, że to dla tej piękności Rohan porzucił ciężarną Lauryn Hill.

Te plotki zdementowała sama wokalistka w specjalnym oświadczeniu, jednocześnie wprost mówiąc, że ojcem dziecka nie jest Rohan Marley.

"Nasz związek z panem Marleyem jest długotrwały i skomplikowany, stąd też pojawia się dużo nieścisłości na ten temat, które prowadzą do błędnych wniosków. Oboje bardzo cenimy prywatność" - podkreśla wokalistka.

"Pan Marley nie porzucił mnie, gdy byłam w ciąży. Przez lata wielokrotnie przez dłuższy czas byliśmy w separacji, ale piątka naszych dzieci zawsze była dla nas obojga powodem radości" - dodaje Lauryn Hill.

Zobacz teledysk "Doo Wop" Lauryn Hill:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Marley | Nie | kto | Lauryn Hill | dziecko | poród | kto jest ojcem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje