Reklama

Reklama

Lana Del Rey ujawniła nową piosenkę

Lana Del Rey zaprezentowała kolejną piosenkę z nadchodzącego albumu "Norman Fucking Rockwell". Choć data jego premiery nie jest jeszcze znana, fani mogą posłuchać kolejnej już piosenki z zapowiadanego od dawna albumu.

Do sieci trafiła najnowsza piosenka "Hope is a dangerous thing for a woman like me to have - but i have it". Jej fragment nie tak dawno wokalistka zaprezentowała na Instagramie, po czym szybko usunęła. Teraz fani mogą posłuchać utworu w całości.

Sprawdź tekst "Hope is a dangerous thing for a woman like me to have - but i have it" w serwisie Teksciory.pl!

Nowy utwór jest kolejną, po "Mariners Apartment Complex" (posłuchaj!) oraz "Venice Bitch" piosenką zapowiadającą nową płytę Lany Del Rey. Zostały one wyprodukowane przez Jacka Antonoffa (Bleachers) i nie są oficjalnymi singlami.

Reklama

Piosenka "Hope is a dangerous thing for a woman like me to have - but i have it" zainspirowana jest życiem i twórczością amerykańskiej poetki Sylvii Plath - jednej z inspiracji Lany.

Sprawdź tekst "Venice Bitch" w serwisie Teksciory.pl!

Poprzednie dokonanie artystki, album "Lust for Life", ukazało się w 2017 roku i zdobył nominację do Grammy oraz zadebiutował na szczycie listy "Billboardu".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lana Del Rey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje