Reklama

Reklama

Lady Pank: Bez podziałów

W Lady Pank nie ma podziału na "starych" i "młodych" członków zespołu. Tak przynajmniej twierdzi w rozmowie z INTERIA.PL basista Krzysztof Kieliszkiewicz. - Traktujemy się absolutnie partnersko - mówi muzyk.

Lady Pank to obecnie kwartet tworzony przez wokalistę Janusza Panasewicza, gitarzystę Jana Borysewicza, perkusistę Kubę Jabłońskiego oraz wspomnianego Kieliszkiewicza. Dwaj pierwsi są w zespole od początku, czyli od mniej więcej 20 lat. Pozostali doszli tuż przed nagraniem płyty "Nana" z 1994 roku.

Choć dla niektórych "prawdziwymi" członkami Lady Pank są jedynie Borysewicz i Panasewicz, w zespole nie ma ponoć tego typu problemów.

- Cały czas ten podział pokutuje w świadomości krytyków, dziennikarzy, natomiast dla nas różnice wiekowe kompletnie się zatarły. Traktujemy się absolutnie partnersko, koleżeńsko, wręcz można powiedzieć przyjacielsko - twierdzi Kieliszkiewicz.

Reklama

- Kiedy wychodzimy na scenę i słyszymy pierwsze dźwięki wydawane z instrumentów, to kompletnie się nie liczy to, ile kto ma lat, jak się nazywa itd. Jest po prostu wielka energia, która nas scala w jedno.

Przeczytaj cały wywiad z Lady Pank.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy