Reklama

Lady Gaga rzuciła palenie. Teraz chce skończyć z alkoholem

Lady Gaga w rozmowie z Zanem Lowem opowiedziała, jak traumatyczne wydarzenia z przeszłości doprowadziły do sięgnięcia przez nią po używki.

Lady Gaga opowiedziała o swoich problemach

W ramach promocji nowego singla "Rain On Me" i płyty "Chromatica" (premiera 29 maja) Lady Gaga udzieliła wywiadu Zane'owi Lowe'owi. W trakcie rozmowy ujawniła, że przestała palić i "flirtuje z ideą" skończenia z alkoholem.

Reklama

Wokalistka przyznała, że zwłaszcza podczas nagrywania tej płyty paliła papieros za papierosem. "Paliłam przez cały czas tworzenia albumu. Kiedy był gotów, przestałam" - mówiła.

Gaga zdradziła, że teraz chce przestać nadużywać alkoholu, który pojawił się w jej życiu po wielu traumatycznych doświadczeniach.

"Zostałam wykorzystana seksualnie przez producenta muzycznego. To wszystko spotęgowało moje uczucia dotyczące życia, uczucia na temat świata, uczucia na temat branży, tego, że musiałam pójść na kompromis i przejść długą drogę, by dotrzeć tam, gdzie jestem" - opowiadała.

"'Rain on Me' (nagrany z Arianą Grande - przyp. red.) jest metaforą tych wszystkich łez i ilości alkoholu, które przyjmowałam, żeby się znieczulić" - przyznała i dodała, że jeszcze nie jest gotowa całkowicie z nim skończyć, chociaż zwróciła uwagę, że po przepracowaniu swoich problemów, jest łatwiej jej oswoić się z tą ideą.

Jedną z osób, które pomogły poradzić sobie piosenkarce z jej ostatnimi problemami, była właśnie Grande. Gwiazda określiła ją jako niezwykle upartą i odporną osobę. Teraz jednak traktuje ją jak przyjaciółkę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje