Reklama

Lady Gaga: O czym jest utwór "911" z płyty "Chomatica"?

Lady Gaga w trakcie promocji swojego najnowszego albumu przyznała, że utwór "911" opowiada o zażywanych przez nią leków neuroleptycznych, które pozwalają jej normalnie funkcjonować.

Lady Gaga zdradziła, jakie leki musi zażywać

29 maja do sprzedaży trafiła nowa płyta Lady Gagi "Chromatica". Album - zgodnie z planem - zadebiutował na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Gwiazda przy okazji promocji płyty podzieliła się szczegółami na temat poszczególnych utworów. Okazało się, że numer "911" dotyczy brania przez Gagę leków przeciwpsychotycznych.

"Napisałam na 'Chromaticę' utwór '911' i jest on o lekach, które biorę, bo inaczej nie potrafię kontrolować tego, co robi mój mózg. Muszę je zażywać, aby zatrzymać pewne zachodzące w nim procesy" - tłumaczyła Zane'owi Lowe'owi.  

Przypomnijmy, że Lady Gaga w przeszłości zdradziła, że cierpiała na depresję oraz zmagała się z syndromem stresu pourazowego. Jej problemy psychiczne zaczęły się, kiedy została zgwałcona przez jednego z producentów muzycznych na początku swojej kariery.

Wokalistka zmaga się też z fibromalgią, czyli przewlekłym schorzeniem reumatycznym, które powoduje ból mięśni całego ciała.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje