Reklama

Reklama

Lady Gaga na wiecu Hillary Clinton w stroju nazisty czy Michaela Jacksona?

Sporo kontrowersji wywołało wystąpienie Lady Gagi na wiecu Hilary Clinton w Charlotte. Jednak wiele osób oburzyło nie to, co mówiła wokalistka, a to, co na sobie miała.

Lady Gaga na wiecu w Charlotte

8 listopada w Stanach odbędą się wybory prezydenckie. O stanowisko rywalizują Donald Trump oraz Hillary Clinton. W USA nie obowiązuje cisza wyborcza, więc do ostatniej minuty trwa tam zażarta kampania wyborcza. Byłą sekretarz stanu popiera wiele gwiazd muzyki. Na spotkaniach z wyborcami w ostatnich dniach pojawili się m.in. Bruce Springsteen, Beyonce i Jay Z oraz Lady Gaga.

Wokalistka przybyła 7 listopada na wiec w mieście Charlotte. Tam przemówiła do wyborców w Północnej Karolinie o oddanie głosów na jej faworytkę. Internautów zaintrygował strój Gagi.

Reklama

Niektórzy komentujący (w tym wyborcy Donalda Trumpa) byli przekonani, że wokalistka ma na sobie nazistowski mundur. Błyskawicznie pojawiły się opinie, że idealnie oddaje to styl, w jakim rządzić będzie Hillary Clinton.

Obrońcy Gagi zauważyli jednak bardzo szybko, że wokalistka nie miała na sobie munduru nazistów, a kostium Michaela Jacksona, w którym spotkał się m.in. z Georgem Bushem w 1990 roku. Gwiazda znana jest ze swojej miłości do króla popu i kolekcjonowania pamiątek po nim.

Przypomnijmy, że w październiku Gaga wydała piąty album studyjny "Joanne".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje