Reklama

Kylie Minogue z Ozzy Osbournem

Kylie Minogue niejednokrotnie śpiewała już w duecie, przy czym najciekawsza była chyba współpraca z Nickiem Cavem, która zaowocowała przebojową piosenką "Where The Wild Roses Grow". W tej chwili szykuje się nie mniej interesujące przedsięwzięcie. Australijska piosenkarka chce zaśpiewać w duecie z Ozzym Osbournem.

Kylie Minogue ma się podobno w przyszłym roku pojawić w popularnym telewizyjnym serialu "Rodzina Osbourne'ów". Mało tego, jak podaje brytyjski dziennik "Daily Star", nie tylko będzie gościem rodziny Osbourne'ów, ale ma jeszcze zamiar zaśpiewać w duecie z Ozzym.

Reklama

Do współpracy wybrano utwór "Especially For You", który wokalistka wylansowała 13 lat temu wspólnie z Jasonem Donovanem.

Udział w programie emitownym przez MTV powinien znacznie pomóc Kylie w jej amerykańskiej karierze.

"Wszyscy członkowie rodziny są zagorzałymi fanami Kylie. Jej nazwisko znaczy w Stanach Zjednoczonych coraz więcej i widzowie nie mogą się już doczekać, by doszło do takiego spotkania" - podaje "Daily Star".

Jak podaje inna z gazet, "The Star", pomysł duetu podsunęła córka Ozzy'ego, Kelly Osbourne, która zaprzyjaźniła się z australijską piosenkarką podczas jej amerykańskiego tournee.

Jeżeli plany dojdą do skutku, Kylie powinna się pojawić na ekranach amerykańskich telewizorów na początku 2003 r.

W europejskich stacjach MTV druga część serialu "Rodzina Osborune'ów" pokazana zostanie wiosną.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: star | kylie minogue | Ozzy Osbourne | Kelly Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje