Reklama

Kylie Minogue: Tournee wiosną 2002 r.

27 kwietnia, koncertem w Cardiff w Walii, rozpocznie się europejska trasa koncertowa Kylie Minogue, promująca jej najnowszą płytę "Fever". Niestety, na liście krajów, które odwiedzi filigranowa australijska wokalistka, nie ma Polski, ale na pewno wystąpi w Berlinie i w Wiedniu. Tymczasem pojawiła się informacja, że na początku 2002 roku w Melbourne zostanie wystawiony musical, w którym wykorzystano kilkanaście hitów z repertuaru Minogue.

Minogue tak powiedziała o przygotowywanej obecnie trasie: "Zobaczycie coś, czego nigdy dotąd nie robiłam. Chcemy, aby koncerty tchnęły świeżością. Będą się opierać na materiale z najnowszej płyty Fever, ale oczywiście znajdą się tam też starsze przeboje. Jest mi dość trudno zwerbalizować, jak to będzie wyglądać, bo dosłownie teraz nad tym dyskutujemy. To jest czas planów, podekscytowania - myślę sobie: "O Boże, to będzie takie trudne! Dlaczego znowu muszę się tak katować?". Ale podniecenie tym, co mamy zamiar zrealizować, jest o wiele większe od ogromu pracy, jaki mnie czeka. Nie bardzo umiem powiedzieć, co to będzie, ale mam nadzieję, że będzie to coś świeżego i godnego zobaczenia. Kiedy podróżowałam ostatnio po Europie, wszędzie mnie pytano, czy przyjadę z koncertami - to świetny znak".

Reklama

Na razie wiadomo, że Kylie wystąpi w 11 dużych miastach Starego Kontynentu. Nie można jednak wykluczyć, że do tej listy zostanie dodanych kilka koncertów. Aktualizowana na bieżąco lista koncertów będzie dostępna na oficjalnej witrynie wokalistki www.kylie.com.

Najbliżej Polski wokalistka wystąpi 4 czerwca w Wiedniu (Bank Austria Hall) i 8 czerwca w Berlinie (Velodrome).

Tymczasem na początku 2002 roku w Melbourne zostanie wystawiony musical, zatytułowany "I Should Be So Lucky", tak samo jak pierwszy wielki przebój Kylie. W czasie przedstawienia będzie można usłyszeć w sumie aż 25 piosenek Minogue z różnych etapów jej kariery, w tym jej przebojowy singel "Can't Get You Out Of My Head".

Dzieło opowiada historię młodego geja, który poszukuje prawdziwej miłości. Musical będzie grany w Australii przez trzy tygodnie. Później szanse jego obejrzenia otrzymają mieszkańcy innych miast w Australii, a także Brytyjczycy.

Oto aktualna lista koncertów Kylie Minogue z trasy "Fever" poza Wielką Brytanią:

30 maja - Sztokholm, The Globe

31 maja - Oslo, Spectrum

1 czerwca - Kopenhaga, Forum

3 czerwca - Monachium, Olympiahalle

4 czerwca - Wiedeń, Bank Austria Hall

6 czerwca - Zurych, Hellenstadion

8 czerwca - Berlin, Velodrome

9 czerwca - Hamburg, Sportshalle

11 czerwca - Frankfurt, Festhalle

12 czerwca - Rotterdam, Ahoy

13 czerwca - Oberhausen, Arena

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Melbourne | musical | tournee | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje