Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki złośliwie odpowiada Edycie Górniak. Chodzi o szczepionki

Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.

Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.
Edyta Górniak wypowiedziała się na temat szczepionek /AKPA

Piosenkarka wyraziła także opinię, że pandemia koronawirusa to nie przypadek. 

"Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia" - komentowała. 

"Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić" kontynuowała, dodając, że nie może zweryfikować, co znajduje się w szczepionce. 

Reklama

"Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają" - podsumowała ostro.

Na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie z Natalią Szroeder. "Po moim mieście snuje się jak zakochany Szekspir #work #soon", sugerując, że spotkał się z wokalistką na planie teledysku.

Niektórzy fani pomylili Szroeder z Edytą Górniak. "Edyta jest aktualnie w trakcie wymyślania szczepionki na szczepionkę" - odpowiedział złośliwie, odnosząc się do wypowiedzi piosenkarki. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy