Reklama

Kuba Wojewódzki złośliwie odpowiada Edycie Górniak. Chodzi o szczepionki

Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.

Edyta Górniak wypowiedziała się na temat szczepionek

Piosenkarka wyraziła także opinię, że pandemia koronawirusa to nie przypadek. 

Reklama

"Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia" - komentowała. 

"Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić" kontynuowała, dodając, że nie może zweryfikować, co znajduje się w szczepionce. 

"Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają" - podsumowała ostro.

Na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie z Natalią Szroeder. "Po moim mieście snuje się jak zakochany Szekspir #work #soon", sugerując, że spotkał się z wokalistką na planie teledysku.

Niektórzy fani pomylili Szroeder z Edytą Górniak. "Edyta jest aktualnie w trakcie wymyślania szczepionki na szczepionkę" - odpowiedział złośliwie, odnosząc się do wypowiedzi piosenkarki. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Kuba Wojewódzki | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje