Reklama

Krzyki Mariah Carey nagrane

Coraz więcej szczegółów na temat niedawnego załamania nerwowego Mariah Carey przedostaje się do wiadomości opinii publicznej. Fani amerykańskiej wokalistki powinni być mocno zaniepokojeni stanem jej zdrowia. Policja zarejestrowała bowiem rozmowę matki piosenkarki z oficerem dyżurnym i na taśmie wyraźnie słychać, jak Mariah krzyczy, płacze i tłucze szkło.

Nagranie powstało, kiedy Patricia Carey, matka wokalistki, wezwała na pomoc policję twierdząc, że nie jest w stanie sama odwieźć córki do szpitala. Mariah w tym czasie tłukła szklanki i talerze, jednocześnie chodząc po szkle i raniąc obie stopy. Przewracając się pokaleczyła sobie również dłonie.

Reklama

Autorka przeboju "Heartbreaker" została hospitalizowana 27 lipca w Nowym Jorku z objawami "krańcowego wyczerpania organizmu". Gazeta "The Sun" sugerowała nawet, że Mariah chciała popełnić samobójstwo po tym, jak zerwała ze swym chłopakiem Luisem Miguelem. Jak widać jednak doniesienia te nieco mijają się z prawdą, a według rzeczniczki artystki jej związek nie rozpadł się.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krzyki | Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje