Reklama

Krytykuje go za zdradę żony

Brytyjski raper Dizzee Rascal skrytykował irlandzkiego piosenkarza Ronana Keatinga za to, że ten zdradzał swoją żonę. Hiphopowiec twierdzi, że wokalista grupy Boyzone nie powinien był się żenić, jeśli nadal chciał korzystać z uroków życia kawalera.

Ronan Keating, gwiazdor zespołu Boyzone, w ubiegłym tygodniu, po 12 latach małżeństwa ogłosił separację ze swoją żoną Yvonne. W mediach natychmiast pojawiły się spekulacje, że powodem rozstania pary był romans piosenkarza z pewną tancerką podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej grupy.

Reklama

Dizzee Rascal, autor przeboju "Holiday" (zobacz klip) skrytykował niewierność piosenkarza.

Raper przyznał, że sam często nie może oprzeć się różnym pokusom. Jednak Dizzee nie pochwala tego, że Keating po ślubie "nadal chciał się bawić z dziewczynami".

"Ja nie jestem żonaty, więc czemu nie? Nadal wiele jeszcze przede mną. Lubię wszystkie typy kobiet! O ile są ładne" - powiedział Dizzee Rascal w jednym z wywiadów.

"Błędem Ronana Keatinga było to, że się ożenił i nadal chciał się dobrze bawić. Takie rzeczy zawsze się zdarzają podczas tras koncertowych" - przyznaje raper, który szybko nie zamierza zmieniać stanu cywilnego.

"Nie spieszy mi się do ustatkowania się. Jestem singlem i świetnie się bawię. Na dzieci i ustabilizowane życie rodzinne jeszcze przyjdzie czas" - stwierdził hiphopowiec.

Zobacz teledyski Dizzee RascalaRonana Keatinga na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żona | Nie | raper | Dizzee Rascal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje