Reklama

Krośnieńskie Koncertowe Lato

"Fajnie, że jesteś" to pierwsza piosenka Wilków, którą usłyszała w niedzielę publiczność Koncertowego Lata w Krośnie. Wcześniej śpiewająco apelował do niej "rozpal wszystko to, co w sobie noszę" Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono. Czy było to konieczne? Nie - na stadionie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu cały dzień było naprawdę gorąco!

I dosłownie, i w przenośni - atmosfera była wspaniała. Sam Andrzej Krzywy przyznał, że w takim dniu bardziej przydałoby się śpiewać piosenkę z repertuaru Beaty Kozidrak... "Płynę".

Reklama

Na fanów De Mono czekała nie lada niespodzianka - koncertowa premiera nowego utworu "Pierwszy raz", który nie był jeszcze znany szerzej publiczności. Wokalista zdradził, że po raz pierwszy w życiu napisał słowa do swojej piosenki - właśnie do tej. Wszystko wskazuje na to, że ten debiut jest naprawdę udany!

Znalazło się też miejsce na pomundialowe emocje - De Mono zadedykowało jeden ze swoich ulubionych coverów trenerowi polskiej reprezentacji Pawłowi Janasowi - "Should I stay or should I go" z repertuaru The Clash. Oto jest pytanie...

Muzyków w garderobie podglądał reporter RMF FM Witold Odrobina. Posłuchaj jego relacji:

Zapraszamy do galerii zdjęć z koncertu De Mono.

Po De Mono - już drugi raz podczas trasy pojawił się zespół Wilki (w sobotę porywał publiczność pod Tatrami - w Zakopanem). Fani grupy mieli przyjemność słuchać efektów współpracy zespołu z Andrzejem Smolikiem, który również wyruszył w tę trasę. Jednym z nich był również premierowy utwór "Zostać mistrzem", który znajdzie się na nowej płycie Wilków. "Cieszyć się życiem, wsłuchać się w ludzi" - piękne rady, które z pewnością spodobają Wam się w muzycznej oprawie. Ale - oczywiście - nie zabrakło też najpiękniejszych utworów znanych z wieloletniego muzycznego dorobku grupy.

Zobacz zdjęcia z występu grupy Wilki.

O wspaniałe humory osób bawiących się w Krośnie zadbali przed występami gwiazd specjaliści w tej dziedzinie: Krzysztof Ibisz, Marek Rusinek i Pan Yapa. Posłuchaj relacji reportera RMF:

Sportowe miasteczko, porady kosmetyczne, przepyszne potrawy przygotowywane przez mistrzów kuchni Roberta Sowę i Krzysztofa Baranowskiego, a dla najmłodszych zabawa z uwielbianym przez nich Panem Yapą. Na zgromadzonych czekało też wiele konkursów, w których można było wygrać atrakcyjne i cenne nagrody - na przykład... pralkę. Tutaj dwie rzeczy są jest najważniejsze - żeby zabawa była dobra i - przede wszystkim - rodzinna. Jak bawili się uczestnicy imprezy? Posłuchaj relacji Witolda Odrobiny:

Zobacz galerię zdjęć z "Koncertowego Lata" w Krośnie!

Wszystkie uśmiechnięte buzie znajdziecie na specjalnym upominku od INTERIA.PL - MegaFocie wykonanej przez naszych fotoreporterów.

Dzięki mechanizmowi, umożliwiającemu powiększanie i przesuwanie prezentowanych zdjęć, uczestnicy koncertów będą mogli odnaleźć na fotografii siebie lub swoich bliskich, ściągnąć zdjęcie na dysk swego komputera, a nawet wywołać je sobie na pamiątkę. I tak oczywiście przez całe wakacje, we wszystkich miejscowościach, które odwiedzi Koncertowe Lato.

"Koncertowe Lato" to 20 imprez w letnich kurortach, w których będziecie mogli uczestniczyć przez 10 kolejnych wakacyjnych weekendów. Organizatorami akcji są; tygodnik "Naj", radio RMF FM, Telewizja Polsat, a patronem medialnym portal INTERIA.PL.

Następne koncerty już za tydzień - przybywajcie!

Zobacz teledyski WilkówDe Mono na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL dziękuje Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za okazaną pomoc.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wilki | De Mono | publiczność | wokalista | galeria | Krosno | RMF | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje