Reklama

Krawczyk propaguje wartości

"Są pewne wartości, które się nie dewaluują" - uważa Krzysztof Krawczyk. Wokalista wymienia tutaj tolerancję, miłość i rodzinę - i właśnie te tematy dominują na jego najnowszej płycie "To co w życiu ważne", która do sklepów trafiła w maju.

"Nie jestem żadnym guru, nie będę nikomu mówił, że wielkim mistrzem jest Chrystus czy Konfucjusz czy jakikolwiek inny. Ja mówię tylko, że są pewne wartości, które się nie dewaluują" - mówi Krawczyk.

Reklama

"Jedną z nich jest tolerancja, to, że potrafimy drugiego człowieka znieść nawet, gdy mamy go naprawdę dosyć. Myślę, że ten świat będzie jakoś funkcjonował tylko wtedy, gdy o tym nie zapomnimy - choć gdy oglądam telewizję, myślę, że wszystko idzie w złą stronę, to równia pochyła".

"To, co w życiu ważne przypomina o tych wszystkich wartościach - miłości, dzieciach, rodzinie, które obowiązują w każdej religii. Choć to znów dramat, że każda z tych religii chce zwalczać i zabijać pozostałe, tak jest dziś, tak było za wojen krzyżowych i jeszcze wcześniej" - ubolewa były wokalista Trubadurów.

Podczas zaplanowanego na 20-21 sierpnia festiwalu w Sopocie Krawczyk świętować będzie 40-lecie działalności scenicznej. W koncercie weźmie udział wielu gości, m.in. Goran Bregović, Edyta Bartosiewicz i Ania Dąbrowska.

Przeczytaj cały wywiad z Krzysztofem Krawczykiem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | Krawczyk | Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje