Reklama

Kora: Jestem przepracowana koncertami

Od wykrycia choroby nowotworowej pod koniec 2013 r. Kora nie wróciła do występów na żywo. "Jestem przepracowana i zmęczona koncertami" - mówi wokalistka.

Kora na razie nie wraca do muzyki

Jesienią 2013 roku Kora przeszła operację w związku z wykryciem u niej choroby nowotworowej. Kolejne miesiące to chemioterapia, która miała powstrzymać raka jajnika. Problemy zdrowotne sprawiły, że pojawiły się nawet informacje, że Kora nie weźmie udziału w siódmej edycji "Must Be The Music". Ostatecznie wokalistka zdecydowała, że pozostanie w muzycznym programie Polsatu.

Reklama

W jury zasiadała nieprzerwanie do 11. edycji, którą pokazywano wiosną tego roku. Niedawno stacja ogłosiła, że kończy nadawanie programu.

Fani Kory liczą na to, że brak telewizyjnych obowiązków sprawi, że Kora wróci do muzyki, ale na razie muszą uzbroić się w cierpliwość.

"Jeśli w ogóle kiedyś wrócę do muzyki, to zacznę od nagrania płyty. Ale jeszcze nie teraz, bo mam co robić. Mogę z czystym sercem powiedzieć, że moje życie jest cudne" - mówi Kora w "Fakcie".

Wokalistka poświęca się teraz swojemu wiejskiemu życiu w Roztoczu.

"Tu trzeba cały czas coś robić. Od 4 rano jestem na nogach i do późnych godzin nocnych jestem w ruchu. Pielęgnuję ogródek, sadzę warzywa, kwiaty, opiekuję się zwierzętami" - opowiada Kora, która obecnie skupia się na malowaniu obrazów.

Część prac można zobaczyć w zilustrowanej przez nią książce jej męża Kamila Sipowicza.

Co wiesz o "Must Be The Music" - sprawdź się:

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje