Reklama

Reklama

Kontrowersyjny wpis Edyty Górniak. Wspomina o Janie Pawle II i kosmitach

Głośno o Edycie Górniak zrobiło się ostatnio po jej wypowiedziach o pandemii koronawirusa. Teraz kolejny raz wzbudziła kontrowersje, mówiąc o życiu pozaziemskim. Odwołała się do słów Jana Pawła II.

Edyta Górniak snuje kontrowersyjne teorie

Kilka dni temu w poście na Facebooku Edyta Górniak poruszyła temat UFO. 

Udostępniła artykuł TVP Info na temat UFO. W tekście znalazła się wypowiedź Johna Ratcliffe'a, byłego dyrektora Wywiadu Narodowego, który twierdził, że istnieje tajne stowarzyszenie, działające za pośrednictwem FBI i Departamentu Sprawiedliwości przeciwko Donaldowi Trumpowi

"Szkoda, że wciąż nie jesteśmy gotowi. To, że o czymś nie wiemy, nie znaczy, że to nie istnieje" - zaczęła swoją wypowiedź wokalistka. "Ujawnienie byłoby w interesie publicznym, jak twierdzi John Ratcliffe, ale chyba się z nim nie zgodzę. Jak zareagowałby dziś zastraszony do obłędu Człowiek?" - pytała (pisownia wszystkich cytatów oryginalna).

"Trudno Nam - Ludziom materialistom, uzależnionym od cierpienia, uzależnionym od posiadania, od papierosów, plotek i kredytów - pojąć ogrom zagadnień, od których ludzkość była przez tyle lat odsunięta. A zamiast tego zaprogramowana w podstawowe schematy egzystencji" - pisała dalej Górniak.

Reklama

Zaapelowała także o otwarcie umysłów. "Dla każdego z Nas to czas, by oduczyć się wszystkiego, czego Nas według schematów uczono, aby zresetować umysł i przygotować się na Prawdę i Wiedzę" - stwierdziła.

"Nie ma drogi na skróty, każdy musi wykonać swoje Zadanie Domowe. Wspierajmy się w tym procesie, Inspirujmy i motywujmy. To może być piękna, ekscytująca i maksymalnie rozwijająca podróż odkryć i olśnień" - podsumowała.

Teraz kolejny raz odniosła się do tego tematu. "Jeśli ktokolwiek uważa, że nic prócz Nas nie ma prawa istnieć w przestrzeni Wszechświata, to jest arogantem lub ignorantem. Trzeba nie mieć grama pokory, aby uważać, że prawo to należy się tylko Nam" - napisała.

"Nie, nie 'jestem w kontakcie' z istotami wyżej rozwiniętych cywilizacji, jak zrozumiały niektóre barany. Po prostu czytam i uzupełniam wiedzę" - dodała.

Odniosła się też do słów Jana Pawła II. "Dziś wiedza jest za darmo. I jest dla Nas na wyciągnięcie ręki. Jak powiedział Papież Polak - 'Wymagajcie od siebie więcej, niż od Was wymagają'" - poradziła. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy