Reklama

Kontrowersyjna kariera pasierba Roda Stewarta

Ashley Hamilton, pasierb szkockiego wokalisty Roda Stewarta, do tej pory znany jako aktor, postanowił rozpocząć karierę muzyczną. Jego debiutancka płyta jest już gotowa, w jej powstaniu wziął udział szereg gwiazd pierwszego formatu, a całość jest podobno mocno kontrowersyjna.

Ashley Hamilton to syn aktora George'a Hamiltona i byłej żony Roda Stewarta, Alany. Jego debiutancki album powinien się pojawić jeszcze w tym roku, a na pierwszym singlu promującym to wydawnictwo ukaże się utwór "Wimmin".

Reklama

Co ciekawe, współkompozytorem piosenki jest Robbie Williams, którego 29-letni Ashley poznał w październiku 2001 r., podczas spotkań w klubie Anonimowych Alkoholików. Słynny angielski piosenkarz zaśpiewa także na singlu, który ze względu na kontrowersyjny tekst już teraz narobił sporego zamieszania.

W piosence mocno obrywa się piękniejszej płci, a największe oburzenie budzi linijka: "Niezłe cycki, niezły tyłek, brak klasy i możliwości rozmowy".

Na albumie nie zabraknie wielu gości. W jego powstaniu pomagali: słynny amerykański rockman Tommy Lee i gitarzysta Steve Jones, znany z grupy Sex Pistols.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama