Reklama

Koniec małżeństwa Madonny?

Plotkarskie źródła twierdzą, że małżeństwo Madonny i reżysera Guya Ritchiego się rozpada. Powodem miałaby być zazdrość Ritchiego o sukcesy wokalistki i jego podejrzenia, że żona go zdradza.

W lipcu pojawiły się informacje, że 46-letnia Madonna chce zajść w ciążę za pomocą metody in vitro, choć kilka miesięcy wcześniej gwiazda sama twierdziła, że jest za stara na dziecko. Teraz mówi się, że nowy potomek miałby uratować związek Madonny i Ritchiego. Jednak wszystko wskazuje na to, że z powodu jej wieku nie uda się zajść w ciążę.

Reklama

"Guy oskarża Madonnę, że go zdradza podczas trasy koncertowej, i pomimo jej zapewnień o wierności, wygląda, że jest przekonany o jej winie" - twierdzi źródło.

Jednak informatorzy uważają, że reżyser nie ma racji.

"Zaskakujące są jego podejrzenia, bo przecież Guy towarzyszy Madonnie na trasie, to niby kiedy miałaby go zdradzać" - dziwi się źródło.

Informator bliski małżeństwu przekonuje, że jednoczesne zawodowe sukcesy wokalistki i niepowodzenia reżysera podgrzały niepewność i podejrzenia Ritchiego.

"Gwiazda Guya zgasła. Jego adaptacja włoskiego filmu Swept Away z Madonną w roli głównej była kompletną katastrofą" - twierdzi źródło.

"On ciągle ma ogromne ego, a kiedy codziennie patrzy w lustro, to widzi męża Madonny, a nie Guya Ritchiego, nadzwyczajnego twórcę filmowego. Wydaje się, że nie może znieść ciągłego stania w cieniu sukcesów sławnej żony" - dodaje informator.

Ostatnio Madonna miała się podzielić swoimi problemami małżeńskimi z bliską przyjaciółką.

"Sprawy nie idą w dobrym kierunku. Małżeństwo po prostu chyba do mnie nie pasuje" - cytuje słowa gwiazdy informator.

"Madonna wygląda na nieszczęśliwą. Absurdalne oskarżenia sprawiły, że razem z Guyem stracili do siebie zaufanie".

"To naprawdę smutne, bo Madonna myślała, że wreszcie znalazła mężczyznę z którym chciałaby spędzić resztę życia" - dodaje źródło.

Małżonkowie spędzili weekend w Toronto, próbując rozwiązać swoje problemy, ale ludzie bliscy Madonnie twierdzą, że tego związku już nie da się naprawić.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żona | małzeństwo | małżeństwa | podejrzenia | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje