Reklama

Koncertowe Lato w Świnoujściu

Kolejny przystanek Koncertowego Lata , imprezy radia RMF FM, Telewizji Polsat i Tygodnika "Naj", pod patronatem INTERIA.PL zawitał w sobotę, 6 sierpnia, do Świnoujścia.

Były wspaniałe koncerty Varius Manx, Krzysztofa Krawczyka i doskonale bawiąca się publiczność. Dopisała też pogoda.

Reklama

Scena w Świnoujściu stała tuż przy basenie portowym i zaraz przy zacumowanym okręcie marynarki wojennej ORP "Lublin". Marynarze zapewnili nas, że załatwili z Neptunem dobrą pogodę na czas trwania imprezy. I chociaż w trakcie koncertu Varius Manx trochę pokropiło, to jednak mały deszcz nie zepsuł zabawy licznie zgromadzonej publiczności.

Po godz. 20. na scenie pojawiła się Monika Kuszyńska, która zaśpiewała najlepsze piosenki Varius Manx, porywając publiczność swoją niezwykłą ekspresją i tańcem na scenie.

Zobacz zdjęcia z występu Varius Manx.

A później scena i całe Świnoujście należało do Krzysztofa Krawczyka, który nawiązując do zacumowanego za jego plecami okrętu powiedział, że w takiej sytuacji nie może nie wspomnieć, że kiedyś bardzo chciał być marynarzem? Po czym zaśpiewał - oczywiście - "Parostatek", a publiczność chętnie zabrała się w rejs po największych przebojach Krawczyka.

Fotografie z koncertu Krzysztofa Krawczyka zobaczysz tutaj.

Atrakcją imprezy była także wykonana przez reporterów INTERIA.PL MegaFota, czyli zdjęcie panoramiczne publiczności, na którym każdy, kto wejdzie na stronę Koncertowego Lata i był przed sceną w Świnoujściu, będzie mógł się rozpoznać i wydrukować swoją podobiznę. To wspaniała pamiątka niezapomnianego letniego koncertu?

Plac przy świnoujskim porcie od godzin popołudniowych zapełniał się fanami dobrej muzyki, a czas oczekiwania na Monikę Kuszyńską z zespołem Varius Manx i Krzysztofa Krawczyka umilali członkowie zespołu Alex Boogie Band, śpiewający razem z publicznością w niesamowitym konkursie karaoke. Kto wie, może to właśnie w Świnoujściu po raz pierwszy zaśpiewała przyszła wielka gwiazda?

Wcześniej, jak przy okazji każdej imprezy Koncertowego Lata , dzieci i starsi mogli wziąć udział w zabawach i konkursach, poradzić się wróżki, kosmetyczki i spróbować smakowitych potraw.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście jak spędzić weekend, a wypoczywacie lub mieszkacie na Pomorzu Zachodnim, nie zastanawiajcie się, tylko jedźcie do Rewala (plac przy Urzędzie Miejskim), gdzie w niedzielę, 7 sierpnia, kolejna impreza z cyklu Koncertowe Lato, a zagrają De Mono i Krzysztof Krawczyk. Czekamy na Was!

Zobacz galerię zdjęć z Koncertowego Lata w Świnoujściu.

Przeczytaj i zobacz wcześniejsze relacje z Koncertowego Lata!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: impreza | galeria | publiczność | muzyka | Varius Manx | Świnoujście | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje