Reklama

Koncertowe Lato w Rewalu

Urocze miasteczko Rewal na Pomorzu Zachodnim gościło w niedzielę, 7 sierpnia, kolejną imprezę z cyklu Koncertowe Lato, organizowaną przez radio RMF FM, Telewizję Polsat i Tygodnik "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL.

Plac przed Urzędem Miejskim Rewalu powoli, ale systematycznie zapełniał się fanami dobrej muzyki i fajnej zabawy na świeżym, morskim powietrzu. Przed występem De Mono nie było już wolnych miejsc przed sceną.

Reklama

Andrzej Krzywy z kolegami zagrali tuż po godz. 20. Największe przeboje De Mono i kilka standardów reggae rozgrzały publiczność, która - w zgodnej opinii organizatorów i występujących gwiazd - w Rewalu była po prostu wspaniała, na co wpływ mogła mieć także piękna, słoneczna pogoda.

Zobacz zdjęcia z występu De Mono.

Widownia wielkim aplauzem powitała także Krzysztofa Krawczyka. Jego obecność na scenie wywołała salwę braw i okrzyków, a potem... wspólnego śpiewania. Z czasem pod sceną pojawiły się też roztańczone pary.

Koncert trwał do późnych godzin wieczornych. Krawczyk zaśpiewał swoje największe przeboje, a także kilka standardów muzyki amerykańskiej. Zrobił to tak dobrze, że publiczność długo dopominała się o kolejne bisy.

Fotografie z koncertu Krzysztofa Krawczyka zobaczysz tutaj.

Nie zapominajmy też o MegaFocie - czyli zdjęciu całej publiczności wykonanym specjalną techniką przez reporterów INTERIA.PL. Na stronach serwisu Koncertowe Lato będzie można się na tym zdjęciu odnaleźć i wydrukować "swój" fragment.

Jak każdej imprezie Koncertowego Lata zabawie w Rewalu towarzyszył bogaty program rozrywkowy dla dzieci i dorosłych - Pan Japa, konkursy, karaoke z Alex Boogie Band, porady, przysmaki przygotowane przez Roberta Sowę i Krzysztofa Baranowskiego.

Podobnie jak w sobotę, 6 sierpnia, w Świnoujściu, także w Rewalu pogoda była po stronie Koncertowego Lata.

Zobacz galerię zdjęć z Koncertowego Lata w Rewalu.

Przeczytaj i zobacz wcześniejsze relacje z Koncertowego Lata!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: galeria | muzyka | radio RMF FM | Rewal | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje