Reklama

Koncertowe Lato grało w Dziwnowie

De Mono przygotowuje materiał na nową płytę - zdradził reporterom INTERIA.PL wokalista zespołu Andrzej Krzywy tuż przed wyjściem na scenę Koncertowego Lata, które wczoraj dojechało do Dziwnowa (woj. zachodniopomorskie). Niekwestionowana gwiazdy polskiej sceny muzycznej, która - o dziwo - gwiazdą się nie czuje...

- Całe życie to powtarzam, że gwiazdy są na niebie, a na Ziemi tylko ludzie, z talentem lub bez - mówił Andrzej Krzywy przed koncertem. - Kiedy widzę gwiazdę, która dwa lata jest na rynku muzycznym i mówi, że jest bardzo ciężko dawać te autografy, robić te zdjęcia, to pytam się: Po co się tam pchałeś? Przecież to nie o to chodzi, to jest wpisane w nasz zawód.

Reklama

De Mono zdradziło nam swoje plany - na pewno ucieszą one fanów zespołu, który zapewnia im wiele muzycznych emocji już od 18 lat! Cierpliwości, już niedługo Wam o wszystkim opowiemy.

Zobacz zdjęcia z koncertu De Mono

Koncert De Mono to nie jedyna przygotowana na wczoraj atrakcja Koncertowego Lata. Pan Japa, karaoke z Alex Boogie Band, dziesiątki konkursów, koncerty De Mono i Ryszarda Rynkowskiego oraz wiele, wiele innych atrakcji - to wszystko czekało na publiczność zgromadzoną na Stadionie Wojskowym w Dziwnowie.

Fanki pięknie śpiewały... Posłuchaj: (Adam Kasprzyk, RMF FM)

Na pikniku przygotowanym przez tygodnik Naj, radio RMF FM i Telewizję Polsat, pod patronatem portalu INTERIA.PL bawiły się całe rodziny. Brały udział w konkursach, korzystały z porad kosmetycznych, próbowały specjałów kulinarnych przygotowanych specjalnie dla nich. Nad dobrym humorem zgromadzonych czuwali niezastąpieni w tej roli prowadzący: Marek Rusinek, prezenter RMF FM i RMF Maxxx oraz Wojciech Asiński z Telewizji Polsat.

Zobacz zdjęcia z imprezy

Pan Japa z Różową Panterą rozbawili już najmłodszą publikę, bawili się z dziećmi, namawiali je do udziału w konkursach... Słowem: zaczarowali ich cały, mały świat.

Wszyscy, którym marzy się kariera wokalna, mogli spróbować swoich sił na profesjonalnej scenie. Kto wie, czy ich droga do sławy nie zaczęła się podczas występu karaoke z Alex Boogie Band...

Z mistrzami karaoke z Alex Boogie Band rozmawia Adam Kasprzyk z RMF FM. Posłuchaj:

Choć kilka razy się rozpadało, wszyscy świetnie się bawili. Jak przewidzieli reporterzy INTERIA.PL, po "Kryzysowej narzeczonej" w wykonaniu Alka Styrny nikt nie mógł spokojnie ustać, a każdy chciał już tylko skakać...

Niedaleko sceny przez cały dzień dymiła ogromna patelnia. Mistrzowie kuchni Krzysztof Baranowski i Robert Sowa wraz z pomocnikami przygotowali pyszne danie dla wszystkich zgromadzonych. Wczoraj zachwycaliśmy się żeberkami wieprzowymi duszonymi w kapuście z kminkiem - palce lizać!

O godz. 19. każdy, kto przyszedł się z nami bawić, został uwieczniony na MegaFocie, czyli megapamiątce przygotowanej przez portal INTERIA.PL. Już dzisiaj wszystkie osoby zgromadzone na dziwnowskim stadionie będą mogły odnaleźć się w tłumie i wywołać swoje zdjęcie - dla potomnych ;-)

Wieczorem wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu De Mono, z największymi przebojami grupy, które zgromadzone zostały na jej ostatniej płycie "De best". Po nich na scenie zagościł Ryszard Rynkowski.
- Dziękuję za ten wieczór, że tu jesteście, zostaliście ze mną - mówił proszony przez swoich fanów o bisy Ryszard Rynkowski. - Nie macie pojęcia, jakie to szczęście mieć tylu ludzi koło siebie...

W podziękowaniu publiczność wysłuchała jeszcze czterech utworów, m.in. wspaniałej solowej interpretacji "You Are So Beautiful" z repertuaru Joe Cockera.

Zobacz zdjęcia z koncertu Ryszarda Rynkowskiego

Dzisiaj - 24 lipca Koncertowe Lato zawitało do Ustronia Morskiego. Serdecznie zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej | 'Gwiazdy' | sceny | RMF FM | RMF | dziwnów | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje