Reklama

Koncert w hołdzie Johnowi Lennonowi

12 października, w hali Manchester Evening News Arena, odbędzie się koncert z okazji 30. rocznicy ukazania się albumu "Imagine" Johna Lennona. Udział w imprezie zapowiedziało już wielu znanych wykonawców. Dochód z koncertu ma pomóc w uruchomieniu kolejnego przedsięwzięcia charytatywnego.

W Manchesterze na pewno zagrają BBMak, Damage i Sugababes. Pojawią się również Ian Broudie z zespołu Lightning Seeds oraz John Power z grupy Cast. Lista uczestników na pewno ulegnie jeszcze zmianie.

Podczas koncertu zostanie zaprezentowana kolejna inicjatywa charytatywna, nosząca nazwę "Non-Violence Project", której celem jest zmiana nastawienia młodych ludzi do przemocy w stosunku do rówieśników.

"Hołd dla albumu 'Imagine' to dla nas doskonała okazja. Sam Lennon był przecież ofiarą przemocy. Nasz symbol, pistolety powiązane lufami, upamiętnia śmierć Johna. Teraz korzystamy z młodych muzyków, aby dotrzeć do młodej generacji na całym świecie" - powiedział dr Michael Nobel, współzałożyciel "Non-Violence Project".

Reklama
Ananova
Dowiedz się więcej na temat: john lennon | "Imagine" | Imagine | koncert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy