Reklama

Koncert Madonny w Internecie

Bilety na pierwszy od siedmiu lat koncert Madonny w Wielkiej Brytanii są dzisiaj najbardziej poszukiwanym i najcenniejszym towarem. Jednak ci, którym nie uda się zdobyć wejściówki, nie muszą rozpaczać - koncert, który odbędzie się 28 listopada w londyńskiej Brixton Academy, będzie w całości transmitowany w sieci.

Chociaż organizatorzy zamierzają wpuścić do Brixton Academy zaledwie 3,5 tysiąca osób, występ Madonny może obejrzeć rekordowa liczba widzów. Przedstawiciel firmy MSN, części koncernu Microsoft, twierdzi, że technicznie przygotowani są na przyjęcie większej ilości Internautów niż miało to miejsce przy okazji transmisji koncertu Paula McCartney'a z klubu Cavern. Oznacza to, że Madonnę obejrzy ponad 3 miliony użytkowników sieci.

Reklama

"Robiliśmy już takie rzeczy i jesteśmy w tym coraz lepsi. Mam nadzieję, że będziemy w stanie uniknąć zatoru" - powiedział rzecznik MSN. Koncert, który zobaczymy pod adresem www.msn.co.uk/madonna, będzie pierwszym występem słynnej wokalistki transmitowanym w sieci.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | W Sieci | koncert | koncert Madonny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje