Reklama

Reklama

Kogo boi się Rihanna?

Za pośrednictwem portali społecznościowych Rihanna dzieli się ze swoimi fanami intymnymi szczegółami ze swojego życia. Odważne zdjęcia, które wrzuca do sieci, wywołują niezadowolenie u jej mamy. "Nie boję się nikogo na świecie oprócz niej" - przyznaje gwiazda.

"Wrzucam na Instagram wszystko na temat swojego życia: jak palę trawkę, jak jestem w klubie go-go, jak czytam Biblię - wiem, wariactwo!" - mówi w wywiadzie dla magazynu "Elle". Jej wpisy z zapartym tchem śledzi miliony fanów. Wśród nich jest Monika Braithwaite, matka Rihanny, obecnie emerytowana księgowa.

"To najbardziej przerażająca osoba, jaką znam. Nie boję się nikogo na świecie oprócz niej. Jest straszna! Dwa dni temu zadzwoniła do mnie i okropnie zmyła mi głowę za dwie nagie fotki, które Melissa (przyjaciółka Rihanny) zamieściła na Instagramie jako zapowiedź albumu na mój temat. Zawstydziłam się. Czułam się całkiem tak, jakbym przy całej klasie dostała klapsa w pupę!" - powiedziała dziennikarzowi muzycznemu.

Co mniej więcej powiedziała jej mama? "'To intymna chwila, a ty się nią afiszujesz!'. 'Wykluczasz swoich młodych fanów!'" - relacjonuje Rihanna. "Mamo, kto się poczuje wykluczony, nie jest fanem. Muszę być sobą!" - odpowiedziała jej piosenkarka.

Reklama

Barbadoska ma dosyć przypodobywania się innym. Czy całe życie będę się starała zadowolić wszystkich? - zadała sobie kiedyś pytania. Uznała, że tak się nie da.

"Myślę, że doszłam do momentu, kiedy zaczęłam okłamywać samą sobie. To za trudne. Za dużo trzeba myśleć. Dlatego publikuję zdjęcia, na przykład jak palę trawkę. To prawda o mnie!" - deklaruje 25-latka. Uspokaja jednak fanów, mówiąc, że nie jest ani narkomanką, ani pijaczką.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy