Reklama

Reklama

Kłamcy Todda Rundgrena

Todd Rundgren, słynny amerykański muzyk i producent płyt, przygotował piosenki na kolejny album solowy, który ostatecznie otrzymał tytuł "Liars" ("Kłamcy"). W USA jego premiera nastąpi 6 kwietnia. Wydawcą będzie wytwórnia Sanctuary.

"Większość moich ostatnich płyt to były albo kompilacje starszych, albo nowszych nagrań. Liars to album z zupełnie nowym materiałem".

"To płyta, o której myślałem przez jakieś 10 lat. Kiedy zaczynałem pisać te piosenki, nie miałem gotowego pełnego pomysłu, a pierwszym kawałkiem, jaki napisałem, był The Wondering. To była moja reakcja na wybory prezydenckie w 2000 roku i ich całkowicie surrealistyczną naturę" - opowiada Todd.

"Wybory sprawiły, że uzmysłowiłem sobie, iż żyjemy myśląc, że pewne rzeczy są prawdziwe, a potem zderzamy się z rzeczywistością i zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w kłamstwie, zupełnym kłamstwie. Dochodzimy do wniosku, że nie jesteśmy w stanie liczyć na cokolwiek".

Reklama

Todd zagrał na wszystkich instrumentach na swojej płycie. Artysta starał się zawrzeć w muzyce z "Liars" elementy stylów, które go fascynowały.

Oto tytuły wszystkich kompozycji: "Truth", "Sweet", "Happy Anniversary", "Soul Brother", "Stood Up", "Mammon", "Future", "Past", "The Wondering", "Flaw", "Afterlife", "Living", "God Said", "Liar".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Kłamca" | piosenki | Todd Rundgren

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje