Reklama

Kiss zagra na pokazie mody

Grupa Kiss 5 lutego postanowiła uświetnić swoim występem pokaz kolekcji mody Lane'a Bryanta, przeznaczonej dla pań o bardzo obfitych kształtach. Jednak nie wiadomo w jakim składzie zespół zagra. Ace Frehley wykluczył bowiem swoje uczestnictwo w tym przedsięwzięciu. Niepewny jest także udział Erica Singera, który jakiś czas temu zastąpił Petera Crissa na perkusji.

Wiemy na razie tyle, że pokaz będzie miał charakter zamknięty, a wstęp przewidziano wyłącznie za zaproszeniami. Publiczność będzie zdominowana przez przedstawicieli prasy zajmującej się modą. Występ Kiss będzie rejestrowany i zostanie podobno już 6 lutego zamieszczony na stronie Lane'a Bryanta.

Reklama

Tymczasem Gene Simmons, lider Kiss, niezbyt miło wypowiedział się w wywiadzie o swoich kolegach z zespołu. Ace Frehley i Peter Criss zostali nazwani przez niego idiotami. Poza tym basista dodał na ich temat: "Ace był tak zamroczony narkotykami, że nie pamięta chyba całej dekady swojego życia. Oni obaj nafaszerowali się taką ilością różnych substancji, że uniemożliwili Kiss zostanie tak wielkim zespołem, jakim mógł być. Obaj są kretynami".

Jeśli czytał tę wypowiedź Ace Frehley to trudno mu się dziwić, że nie miał zamiaru grać z kolegami na pokazie mody.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kiss | zagranie | Nie wiadomo | Ace | pokazy mody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje