Reklama

Kelly Osbourne znów odwołała zaręczyny

Nie wiedzie się w życiu uczuciowym Kelly Osbourne. Wokalistka, celebrytka, projektantka mody i córka Ozzy'ego rozstała się właśnie z narzeczonym, szefem kuchni Matthew Mosshartem.

Kelly (29 l.) i Matthew (30 l.) poznali się w 2011 roku na weselu Kate Moss. Mężem tej modelki jest Jamie Hince z grupy The Kills, w której śpiewa Alison Mosshart, siostra Matthew. Wkrótce potem Kelly i Matthew zostali parą, a w Nowy Rok 2013 zaręczyli się.

Reklama

Teraz pojawiło się oficjalne oświadczenie córki Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, w którym pojawia się informacja o odwołaniu zaręczyn i "przyjacielskim" rozstaniu pary.

"Nigdy nie czułam się tak blisko z innymi człowiekiem... Chcieliśmy być ze sobą cały czas" - mówiła Kelly Osbourne po oświadczynach.

"Czasem złe rzeczy, które się zdarzają w życiu nie są takie złe, szczególnie jeśli się czegoś na nich nauczysz" - napisała w środę (8 stycznia) na Twitterze celebrytka.

Przed poznaniem Matthew Mossharta Kelly Osbourne była zaręczona z modelem Lukiem Worrallem. Ten związek przetrwał niespełna dwa lata.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kelly Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje