Reklama

Kelly Osbourne znów na odwyku

Niespełna 21-letnia Kelly Osbourne, córka Ozzy'ego Osbourne'a, zgłosiła się na terapię do ośrodka dla narkomanów w Pasadenie. To nie pierwszy kontakt Kelly, znanej z reality show "Rodzina Osbourne'ów", z podobnymi ośrodkami.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2004 roku Kelly trafiła na odwyk do kliniki w Malibu, gdzie leczyła się z uzależnienia od środków przeciwbólowych.

Reklama

Leczenie w Pasadenie ma potrwać kilka tygodni. Nie wiadomo, jak wokalistce uda się pogodzić udział w terapii z promocją swojej drugiej płyty "Sleeping In Nothing", której premierę po raz kolejny przesunięto, tym razem na 1 lipca.

Ukazał się już pierwszy singel z tego albumu, "One Word". Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do tego nagrania.

Pozostali członkowie rodziny Osbourne'ów także borykali się z podobnymi problemami, które obecnie dotykają Kelly. Jej brat, Jack, w 2003 roku trafił do kliniki rehabilitacyjnej z powodu sięgania po narkotyki i nadużywania alkoholu. Podobne mieszanki przez lata stosował też najsłynniejszy z szalonej rodzinki, czyli tata Ozzy.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kelly Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje