Reklama

Kayah obraziła się na Justynę Steczkowską?

"Kayah traktuje Justynę Steczkowską z dużą rezerwą" - twierdzi tabloid "Fakt".

Najpopularniejsza polska bulwarówka prześwietla znajomość gwiazd polskiej sceny pop. Według informacji "Faktu", od pewnego czasu relacje Kayah i Justyny Steczkowskiej - jeszcze do niedawna dobrych koleżanek - są dalekie od ideału.

Reklama

"Długo świetnie się dogadywały. Spędzały razem sporo czasu. Dawały sobie małe prezenty w dowód sympatii" - wspomina rozmówca tabloidu.

Co zatem spowodowało, że Kayah i Justyna Steczkowska przestały się "świetnie dogadywać"?

"Wszystko zaczęło się od tego, gdy Justyna zastąpiła Kayah na fotelu jurora 'The Voice'. Kayah od tego momentu traktuje ją z dużą rezerwą. Oliwy do ognia dodał fakt, że Justyna po raz kolejny została zaproszona do czwartej edycji programu i wciąż jest chwalona przez media. Występy Kayah w pierwszej edycji nie były tak dobrze odbierane" - czytamy.

To jednak nie jedyna przyczyny konfliktu.

"Kayah uważa, że Justyna za często pojawia się na okładkach i ostatnio bardziej niż artystką staje się celebrytką" - twierdzi anonimowy rozmówca bulwarówki.

"Fakt" opisuje również scenę z ostatniej gali rozdania Fryderyków.

"Na rozdaniu Fryderyków Justyna i Kayah przywitały się, jakby ledwo się znały. Kayah zachowywała się wręcz ostentacyjnie chłodno, potem bardzo wstrzemięźliwie zapowiedziała występ Justyny na scenie" - ujawnia tabloid.

Zobacz teledyski Kayah na stronach INTERIA.PL!

Zobacz teledyski Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | faktu | "Fakt" | Kayah | Steczkowska Justyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje