Reklama

Katy Perry wyjdzie za komika

Amerykańska gwiazda pop, Katy Perry, znana z ciętego języka i nieustabilizowanego życia uczuciowego, już niedługo zmieni stan cywilny.

Twórczyni przeboju "I Kissed A Girl", jak informują brytyjskie media, przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, znanego komika - Rusella Branda. Para spotyka się od września tego roku i szybko zyskała sobie miano jednego z najbardziej wybuchowych duetów w show-biznesie.

Reklama

Perry w tym samym okresie ubiegłego roku była o krok od poślubienia Travisa McCoya, frontmana grupy Gym Class Heroes, lecz ostatecznie rozstała się z nim. Następnie wokalistka złożyła deklarację, że przez rok będzie żyć w celibacie, lecz szybko ją jednak odwołała.

Po tym zdarzeniu media nie raz spekulowały na temat życia intymnego Perry, przypisując jej m.in. romans z rockmanem Benjim Maddenem, partnerem Paris Hilton. Sama piosenkarka umiejętnie podgrzewała temperaturę wokół własnej osoby, oświadczając w wywiadach, że najchętniej związałaby się z dojrzałym mężczyzną. Natomiast na boku ponownie zaczęła się spotykać z zaledwie o 3 lata starszym McCoyem.

Wszystko zmieniło się od momentu poznania przez amerykańską piosenkarkę Russella Branda. Komik, cieszący się opinią kobieciarza, do "aniołków" nie należy. Wcześniej miał poważne problemy z prawem (był 11 razy aresztowany) i uzależnieniami (alkohol, narkotyki), lecz usidlony przez Perry oświadczył, że pragnie się ustatkować. W grudniu tego roku prasę obiegły fotografie Rusella, kupującego w jednym z ekskluzywnych sklepów jubilerskich pierścionek zaręczynowy. Według informacji brytyjskiej gazety "Daily Mirror" komik, znany m.in. z roli w filmie "Chłopaki też płaczą" (2008), oświadczył się gwieździe w czasie ubiegłotygodniowej podróży do ojczystej Brytanii (21 grudnia).

Cytowane przez gazetę źródło podaje: "Poprosił ją o rękę w zeszłym tygodniu, a ona od razu powiedziała tak. Nie wiedzą jeszcze dokładnie, kiedy odbędzie się ślub, ale planują go na 2010 rok, jeśli uda się zgrać terminy".

Czytaj także:

Chłopak Katy Perry "nieodpowiedni"?

Wysłała mu zdjęcie piersi

Zobacz teledyski Katy Perry na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | stan cywilny | gwiazda pop | komik | Katy Perry | Katheryn Elizabeth Hudson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje