Reklama

Reklama

Katy Perry skacze ze spadochronem w teledysku "Rise"

Katy Perry zaprezentowała teledysk do utworu "Rise", który powstał specjalnie na letnie igrzyska olimpijskie w Brazylii.

Katy Perry pokazała klip do "Rise"

Piosenka Katy Perry "Rise" jest hymnem startującej w piątek (5 sierpnia) olimpiady w Rio.

"To utwór, który siedział w mojej głowie od lat i nareszcie się zmaterializował. Postanowiłam dokończyć go właśnie teraz, a nie czekać do następnej płyty, bo teraz bardziej niż kiedykolwiek świat potrzebuje się zjednoczyć. Wiem, że razem możemy wnieść się ponad strach, zarówno w naszych krajach jak i na całym świecie. A nie ma lepszego przykładu niż olimpijscy sportowcy" - mówiła amerykańska wokalistka.

Reklama

Kawałek doczekał się już oficjalnego teledysku z udziałem Katy Perry, o czym gwiazda poinformowała na Twitterze. "Przez krew, pot (dużo potu) i łzy wznosimy się" - napisała Amerykanka. 

Teledysk w reżyserii Paula Gore'a utrzymany jest w sportowym duchu. Wokalistka przemierza w nim pustynię, wspina się po skałach, by na końcu skoczyć ze swoim czerwonym spadochronem.

Ostatni, przebojowy album 31-letniej wokalistki ukazał się w październiku 2013 roku. Płyta "Prism" królowej Twittera rozeszła się w imponującej liczbie 4 milionów egzemplarzy na całym świecie i znalazły się na niej hity takie jak "Roar" czy "Dark Horse".

Zobacz teledysk "Rise":

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Rise" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje