Reklama

Katy Perry i Russell Brand: Jednak rozwód

Choć jeszcze na początku grudnia Katy Perry (27 l.) i Russell Brand (36 l.) zgodnie zaprzeczali plotkom o rozstaniu, koniec roku obchodzić będą już osobno.

Brytyjski komik i aktor złożył pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles. Jako powód rozstania podawał "różnice nie do rozstrzygnięcia".

Reklama

"Raz piszą, że jestem w ciąży. Za chwilę, że się rozwodzę... Gdybym tylko za każdą plotkę dostawała dolara!" - pisała nie tak dawno Katy Perry na Twitterze.

Brand również stanowczo dementował plotki, tłumacząc, że jest szczęśliwym mężem. Sielanka jednak nie trwała zbyt długo.

W ostatnim czasie pojawiało się sporo spekulacji na temat związku Russella i Katy. Okazało się, że para osobno będzie spędzać Boże Narodzenie.

Amerykańska wokalistka pojechała na świąteczne wakacje na Hawaje, zaś jej mąż spędził ten czas w Londynie. Małżonków sfotografowano wówczas bez ich obrączek ślubnych.

"Ze smutkiem zawiadamiam, że Katy i ja kończymy nasze małżeństwo. Zawsze będę ją szanował i wiem, że zostaniemy przyjaciółmi" - głosi komunikat wydany przez Branda.

Para wzięła ślub w Indiach w październiku 2010 roku. Zaczęli się spotykać we wrześniu 2009 roku od czasu gali MTV Video Music Awards, którą Russell Brand prowadził.

Czytaj także:

Rozwodzę się? Żona nic o tym nie mówiła

Zobacz teledyski Katy Perry na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Russell Brand | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje