Reklama

Reklama

Katy Perry i jej obsesja na punkcie biustu

W programie Jimmy'ego Kimmela stara znajoma Katy Perry zdradziła, że w przeszłości wokalistka miała obsesją na punkcie swoich piersi.

W programie Jimmy'ego Kimmela stara znajoma Katy Perry zdradziła, że w przeszłości wokalistka miała obsesją na punkcie swoich piersi.
Katy Perry w młodości sporo myslała o biuście /MediaPunch/REX/Shutterstock /East News

Katy Perry w programie promowała trasę koncertową "Wtiness: The Tour", a także nowy sezon reaktywowanego talent show "Idol", gdzie wokalistka będzie jurorką.

W pewnym momencie Kimmel zaprosił gwiazdę do gry pt. "Blast From The Past", w której Perry miała odgadnąć, która z sześciu osób jest jej starym znajomym ze szkoły.

Wokalistka jako drugą wybrała swoją koleżankę ze szkoły - Ahnikę Michaelsen-Johnson, która chodziła do szkoły z Katy Perry w Santa Barbara.

"Byłaś sporym łobuzem" - stwierdziła Ahnika, po czym opowiedziała dwie historie o piersiach Katy Perry.

Reklama

"Raz spałaś w naszym domu i mówiłaś mi i mojej siostrze, że nie możemy nosić stanika do spania, ponieważ to zmiażdży nasze piersi i nigdy nie urosną" - stwierdziła koleżanka Perry, a sama wokalistka pokazując na swój biust powiedziała "przykład A".

Znajoma ze szkoły wokalistki stwierdziła również, że Perry nosiła dwa staniki i chwaliła się tym wszystkim koleżankom, a robiła to ponieważ jej piersi "były tak duże".

Katy Perry wielokrotnie wypowiadała się na temat swojej urody.

"Osobiście uważam, że mam krągłości i nie mam normalnego rozmiaru i reprezentuję sporą grupę kobiet. Chcę, aby się ze mną identyfikowano" - mówiła w jednym z wywiadów.

Piersi gwiazdy były nawet pretekstem do żartów. W październiku 2017 roku Ellen DeGeneres w życzeniach urodzinowych do wokalistki stwierdziła "czas najwyższy wyjąć wielkie balony".

Piosenkarka kilkakrotnie musiała także dementować plotki o jej potencjalnych operacjach plastycznych. "Nigdy nie miałam żadnej operacji plastycznej. Robiłam lasery i wypełniacze na worki pod oczami - co polecam każdemu jako sposób na ciemne kręgi - ale wszystkie moje atuty są prawdziwe. Ludzie lubią myśleć, że są sztuczne, ale to nie ma znaczenia" - komentowała w 2018 roku kolejne doniesienia na swój temat.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy