Reklama

Reklama

Karolina Lizer szczerze o seksie. "Jest dopełnieniem miłości"

Karolina Lizer, która wygrała konkurs "Premier" podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu, opowiedziała o swoim ukochanym oraz znaczeniu seksu w jej związku.

Karolina Lizer, która wygrała konkurs "Premier" podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu, opowiedziała o swoim ukochanym oraz znaczeniu seksu w jej związku.
Karolina Lizer wygrała w konkursie "Premier" podczas tegorocznego festiwalu w Opolu /Piotr Kamionka /Reporter

Karolina Lizer to wokalistka, pianistka i klawesynistka. Lekcji śpiewu udzielała jej sama Elżbieta Zapendowska. W jej muzyce słychać mocne wpływy muzyki folk.

2021 rok wokalistka może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Latem ukazała się jej debiutancka płyta "Lśniąca. Łąkowe historie", która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych. Pochodzące z płyty single "Lśniąca", "Ptasi lot" czy "Co raz cięższy głaz" były emitowane w wielu stacjach radiowych.

Wokalistka ma za sobą udział w programie "Szansa na Sukces". Została także finalistką Koncertu Debiutów na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Artystka wygrała także konkurs "Wolna Scena Karrot". W nagrodę specjalnie dla niej tekst napisał Pablopavo a muzykę stworzyli Patryk Kraśniewski oraz Lena Romul - w ten sposób powstała piosenka "Jedna".

Reklama

Szerszej publiczności dała się poznać dzięki preselekcjom do Eurowizji 2022. Wokalistka wygrała także konkurs "Premier" podczas tegorocznego festiwalu w Opolu.

Karolina Lizer szczerze o seksie "Jest dopełnieniem miłości"

W rozmowie z "Super Expressem" wokalistka opowiedziała o swoim partnerze.

"Moje serce jest zajęte. Mam nadzieję, że już docelowo. Od prawie roku jestem w bardzo szczęśliwym związku. Ta miłość przyszła znienacka i pięknie się rozwija" - zdradziła.

Karolina odważyła się także opowiedzieć o roli seksu w jej związku.

"Jestem osobą bardzo wierzącą, więc może patrzę na seks nie tak jak większość ludzi. Dla mnie seks jest dopełnieniem miłości i małżeństwo nie może istnieć bez tego" - wyjaśnia autorka hitu "Czysta woda" - tłumaczy.

Karolina jest oczywiście świadoma tego, że współżycie jest bezpośrednią drogą do powiększenia rodziny. Zdradziła, że bardzo chce mieć dzieci.

"Bez seksu nie ma dzieci. Sama mam trójkę rodzeństwa, a w przyszłości również chciałabym mieć dużo dzieci, bo wiem jak to jest wesoło w domu, kiedy jest wypełniony ludźmi i miłością. Mam nadzieję, że uda mi się połączyć karierę z rodziną" - mówi Karolina Lizer.

Artystka przyznaje też, że dostaje sporo wiadomości od innych mężczyzn. Czy jej partner jest zazdrosny?

"Jest bardzo wyrozumiały wobec mojej pracy. Dostaję mnóstwo wiadomości od obcych mężczyzn i on też musi się z tym mierzyć. Ma także wielką cierpliwość, bo jak wiadomo, kiedy żyje się z artystką nie zawsze jest łatwo. W naszym życiu jest dużo szaleństwa" - mówi.

Karolina Lizer w preselekcjach do Eurowizji 2022. Przegrała z Krystianem Ochmanem

Karolina Lizer była jedną z 10 wykonawców, którzy walczyli o tytuł reprezentanta Polski podczas konkursu Eurowizji. Artystka startowała właśnie z utworem "Czysta Woda", nagranym z zespołem Bum Bum Orkestar. Wokalistka ostatecznie jednak nie została wybrana przez jury i publiczność na wyjazd do Turynu. Reprezentantem Polski został Krystian Ochman.

Energetyczną muzykę do "Czystej wody" skomponował Marcin Partyka, a Karolina Lizer opracowała i wykonała wszystkie partie wokalne utworu.  Autorem tekstu jest Tomasz Kordeusz.

Sprawdź tekst piosenki "Czysta Woda" w serwisie Tekściory!

Z piosenką "Czysta woda" wokalistka zaprezentowała się także podczas tegorocznego konkursu "Premiery" na Festiwalu w Opolu. Wokalistka nie dała szans konkurentom i wygrała niemal we wszystkich kategoriach. Zgarnęła Nagrodę im. Karola Musioła od publiczności, a także statuetkę od jury. Piosenka "Czysta woda" została doceniona również przez ZAIKS. Autor tekstu Tomasz Kordeusz otrzymał za nią specjalną nagrodę związku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL