Reklama

Karmageddon Media zamiast Hammerheart Records

Z metalowej mapy wydawców płyt zniknęła holenderska wytwórnia Hammerheart Records. Na jej miejsce Peter van Ool i Guido Heijnens, kiedyś szefowie Hammerheart Records, powołali do życia wytwórnię Karmageddon Media, która już zapowiada pierwsze wydawnictwa.

"Mieliśmy dość pewnych rzeczy, które działy się w muzycznym biznesie, szczególnie nastawienia niektórych osób do nas. Pozostało nam drastycznie wszystko zmienić, albo zakończyć działalność. Naszym problemem było, że tak powiem, antyspołeczne zachowanie, które pojawiało się za często" - mówi o powodach zniknięcia Hammerheart Records Guido Heijnens.

Reklama

"Nowa wytwórnia powstała w bliskiej współpracy z Plastic Head Distribution, którzy począwszy od 1 października będą mieli wyłączność na dystrybuowanie płyt Karmageddon Media. Pod skrzydłami naszych niezależnych braci czujemy się bezpieczni i jesteśmy pozytywnie nastawieni. Mamy o wiele większe szanse rozwijać się i rozrastać".

"Wszyscy artyści z katalogu Hammerheart Records trafili do Karmageddon Media. Wkrótce poinformujemy wszystkich o naszych planach wydawniczych. Przygotujcie się na nowe, zabijające płyty Dismember, Cruachan, Morifade, Torture Killer ".

Co zaś do drugiej, pośmiertnej płyty Control Denied, którą Hammerheart Records chciał już dawno wydać, obecni szefowie Karmageddon Media nie mają dla fanów zbyt dobrych wieści.

"Jako Hammerheart Records próbowaliśmy rozmawiać z rodziną Chucka Schuldinera po jego śmierci, ale byliśmy traktowani bez jakiegokolwiek szacunku i generalnie zostaliśmy zignorowani. Ta płyta mogła się już ukazać rok temu, ale rodzina Schuldinerów nie chce w ogóle w tej sprawie współpracować".

"Cierpią z tego powodu fani i my również. Tylko tyle mam na ten temat do powiedzenia. Możecie wierzyć lub nie, ale to cała prawda, żadnych plotek" - mówi Guido Heijnens w imieniu Karmageddon Media.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wytwórnia | Guido | media

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje