Reklama

Reklama

Kanye West obawia się o bezpieczeństwo córeczki?

Gwiazdor hip hopu zamierza podjąć "drastyczne działania" w celu zapewnienia bezpieczeństwa 10-miesięcznej córce North.

Jak twierdzi serwis RadarOnline, 37-letni raper zdenerwował się po tym, jak media opublikowały zdjęcia North wykonane podczas wesela Kanye Westa i celebrytki Kim Kardashian. Hiphopowiec uznał, że jego córeczka nie jest wystarczająco skutecznie chroniona.

"Kim i Kanye długo dyskutowali na ten temat i uznali, że North jest zbytnio eksponowana" - twierdzi informator RadarOnline.

"Jest sfrustrowany faktem, że jego dziecko stało się osobą publiczną i chciałby ją przed tym uchronić. Już wcześniej mówił, że najlepiej byłoby zachować anonimowość North. Tu nie chodzi jednak o zablokowanie doniesień prasowych na temat córki, bo to jest niemożliwe. On obawia się o jej bezpieczeństwo i zdrowie" - czytamy.

Reklama

"Kanye nie chce, by każdy ruch jego dziecka był śledzony" - tłumaczy rozmówca RadarOnline.

Z tego powodu raper postanowił wzmocnić ochronę dziecka i - jak stwierdził informator serwisu - zamierza podjąć "drastyczne działania".

"Rozmawia z innymi bogatymi i sławnymi osobami o tym, w jaki sposób dbają o bezpieczeństwo swoich dzieci i co on sam może jeszcze zrobić dla ochrony North. Nie ma zamiaru ryzykować" - czytamy.

Zobacz teledyski Kanye Westa na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy