Reklama

Reklama

Kajra w bikini kusi wdziękami. Żona Sławomira wspomina rajskie wakacje [INSTAGRAM]

Na swoim Instagramie Kajra opublikowała kolejne zdjęcia z niedawnych wakacji na Malediwach.

Sławomir i Kajra tęsknią za wakacjami

Kajra ze swoim mężem Sławomirem na początku roku wybrali się na urlop na egzotyczne Malediwy.

Tam wypoczywali po wyczerpującym końcu 2018 r., kiedy to w sylwestra wystąpili na dwóch dużych telewizyjnych imprezach - dla TVP w Zakopanem i Polsatu w Chorzowie.

Po powrocie do Polski ponownie rzucili się w wir koncertów, ale od czasu do czasu wspominają urlop, publikując kolejne zdjęcia na swoich profilach na Instagramie.

Przypomnijmy, że początki imponującej kariery "gwiazdy rock polo" sięgają początku 2014 r. To wtedy premierę miał utwór "Megiera", a Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek - charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz".

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Megiera" w serwisie Teksciory.pl

U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (studiująca o rok wyżej na PWST Magdalena Kajrowicz znana z seriali "M jak miłość", "Na krawędzi" i "Chichot losu").

Największą popularność przyniósł im przebój "Miłość w Zakopanem", który przekroczył już ponad 192 mln odsłon. Opublikowany 23 kwietnia 2017 r. klip zajmuje już pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich teledysków.

Sprawdź tekst utworu "Miłość w Zakopanem" w serwisie Teksciory.pl!

Wielomilionową oglądalność mają także klipy "Ty mała znów zarosłaś" (zobacz!), "Aneta" (sprawdź!), "Ni mom hektara" (zobacz!) i "Nic się nie stało".

Sprawdź tekst utworu "Nic się nie stało" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama