Reklama

Reklama

Kajra błyszczy w bikini na Instagramie. Tak wypoczywa po sylwestrze!

Ponad trzy tysiące reakcji zdobyło najnowsze zdjęcie Kajry. Żona Sławomira zachwyca na rajskich wakacjach w bikini.

Ponad trzy tysiące reakcji zdobyło najnowsze zdjęcie Kajry. Żona Sławomira zachwyca na rajskich wakacjach w bikini.
Kajra pokazała zdjęcie z wakacji /Piętka Mieszko /AKPA

Kajra często pojawia się na koncertach telewizyjnych u boku swojego męża, Sławomira (zobacz!). Pozostaje także w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na początku stycznia Kajra razem ze Sławomirem wyjechali na rajskie wakacje, aby odpocząć po intensywnym roku, którego zwieńczeniem był występ na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Reklama

"Cześć tu Kajra. Możecie się nie dodzwonić..." - napisała krótko Kajra, pokazując zdjęcie w bikini na plaży. Celebrytka w ręce miała drinka, a także miała przy sobie torebkę z podobizną Fridy Kahlo.

"Ciekawe, gdzie to tak pięknie" - komentowała pod zdjęciem Anna Popek. Fani Kajry zasypali ją natomiast komplementami: "Boska jak zawsze", "Chodzący seks", "No jest moc".

Sławomir i Kajra - historia wielkiej miłości

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami. Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Kajra opowiedziała, że swojego przyszłego męża poznała w Stanach Zjednoczonych. "Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku" - mówiła Magdalena Kajrowicz. Dodała również, że Sławomir za zamówione pierogi zapłacił swoją całą tygodniówką. Później przychodził do baru, aby prosić o jedzenie, ponieważ nie miał już pieniędzy.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. "M jak miłość", "Na krawędzi", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Chichot losu" i "Przyjaciółki".

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - podkreślał wielokrotnie Sławomir.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra i Sławomir | Magdalena Kajrowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama