Reklama

K. Katona: Narzeczony w domu

Wygląda na to, że można mówić o definitywnym zakończeniu związku Kerry Katony, byłej wokalistki Atomic Kitten, i Briana McFaddena, byłego członka Westlife. Po ich rozwodzie pod koniec 2004 roku, Brytyjczycy ekscytowali się kolejnymi odsłonami rozstania. Teraz oboje odnaleźli się w innych związkach. Dave Cunningham, nowy chłopak Kerry, właśnie przeprowadził się do jej domu w Warrington.

Rozstanie Katony i McFaddena niemal "na żywo" relacjonowały plotkarskie media na Wyspach Brytyjskich. To z nich można było się dowiedzieć o poważnej depresji byłej wokalistki Atomic Kitten, jej zarzutach o zdradę przez McFaddena, a także o nieudanych próbach naprawienia jej relacji z byłym mężem.

Reklama

Ostatecznie McFadden związał się z australijską wokalistką Deltą Goodrem, a Kerry odzyskuje szczęście w ramionach Dave'a Cunninghama. Nowy chłopak Katony właśnie sprzedał swój dom w Cheshire i przeniósł się do Warrington.

"Kerry jest zachwycona, że teraz będzie mógł być z nią przez cały czas. Być może to będzie stały układ" - twierdzi informator dziennika "The Sun".

"Dave i tak spędzał większość nocy u niej, więc bezsensem było trzymanie pustego domu" - dodaje.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chłopak | kerry | narzeczony | Kerry Katona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje