Reklama

Justin i Selena: To koniec?

Według amerykańskich mediów Justin Bieber i Selena Gomez nie są już parą. Nastoletnie gwiazdy podobno zakończyły swój związek ponad tydzień temu.

Powód? Justina i Selenę przygniatał ogrom obowiązków, przez co nie mieli dla siebie wystarczająco dużo czasu.

Reklama

Plotki mówiące o tym, że ich związek przeżywa kryzys, pojawiały się od dawna. Nowe spekulacje wybuchły kilka dni temu, gdy Justin pojawił na wystawionej na Broadwayu sztuce "Król Lew" razem z inną dziewczyną, 19-letnią modelką, Barbarą Palvin. Mógł ją poznać nieco bliżej podczas przygotowań do środowego pokazu Victoria's Secret, który ubarwił swoim występem. To jednak nie zdrada miała być przyczyną końca miłości 18-letniego piosenkarza i o dwa lata starszej Gomez.

"Przez ich wiecznie napięte kalendarze było im co raz trudniej i trudniej utrzymać ten związek" - powiedziała magazynowi "E! News" osoba z otoczenia pary.

Media, powołując się na swoje źródła, również wskazują, że głównymi przyczynami rozpadu ich związku było to, że nie mieli dla siebie wystarczająco dużo czasu.

"Justin i Selena kłócili się na granicy zerwania przez ostatnich sześć miesięcy. Ona stale się do niego dzwoniła i sprawdzała, co robi, kiedy nie byli razem. Właśnie to spowodowało napięcia w ich związku" - pisze z kolei dziennik "New York Post". Same gwiazdy nie skomentowały jeszcze tych plotek.

Justin i Selena, którzy są idolami milionów nastolatków, potwierdzili swój związek w lutym 2011 roku. Od początku nie brakowało sceptycznych opinii, że uczucie piosenkarza i aktorki jest jedynie chwytem marketingowym. Zarzucano im, że udawali miłość, by podbudować swoją markę i zyskać medialny rozgłos.

Justin Bieber jest obecnie w trasie koncertowej promującej jego najnowszy album "Believe". Gwiazda Disneya, Selena Gomez pracuje natomiast na planie produkcji "Wizards of Waverly Place".

Zobacz teledyski Justina Biebera...

...i klipy Seleny Gomez na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bieber | Nie | Justin Bieber | Selena Gomez | plotka | rozstanie | justin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje