Reklama

Justin Bieber zdobył osiem tytułów Rekordu Guinnessa

Kanadyjski gwiazdor zdobył osiem tytułów Rekordu Guinnessa, które znajdą się w nowej zaktualizowanej Księdze na 2017 rok. To wszystko za sprawą sukcesu jego albumu "Purpose".

Rekordzista Justin Bieber

Płyta "Purpose" Justina Biebera pojawiła się w sprzedaży w listopadzie 2015 roku. Od tamtej pory, przez dziewięć miesięcy album bił rekordy popularności. Na listach przebojów królowały single "What Do You Mean?", "Sorry", "Love Yourself" i "Company".

Reklama

Bieber mógł pochwalić się obecnością 17 piosenek na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 Singles jednocześnie. Na brytyjskiej liście przebojów trzy pierwsze miejsca zajmowały piosenki z "Purpose". Singel "What Do You Mean?" był jednym z najczęściej odtwarzanych w serwisie Spotify w przeciągu tygodnia, osiągając 30 milionów. Cały album, również zdobył niebotyczne liczby wyświetleń.

22-latek jest najliczniej obserwowanym mężczyzną na Twitterze, liczba ta wynosi około 87 milionów.

Justin rozpoczął karierę od publikacji coverów na portalu Youtube. Teraz znajduje się w światowej czołówce jeżeli chodzi o subskrypcje i wyświetlenia. Łączna suma wszystkich odtworzeń na oficjalnym kanale Biebera to ponad 12 miliardów. Około 24 milionów bywalców na Youtube subskrybuje jego kanał.

Zespół zajmujący się ogłaszaniem Światowych Rekordów Guinnessa, wydał gwiazdorowi osiem certyfikatów, które potwierdzają jego rekordy.

Posłuchaj hitu "What Do You Mean?":

Sprawdź tekst utworu "What Do You Mean?" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje